Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen árban vannak a gyerekru...

Milyen árban vannak a gyerekruhák a Hádában? Szépek, nem agyonhasználtak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Darab áras Háda, Duna Plaza, szépek a ruhák, de drága!!

Egy rugi 1500, nadrág 1500-2000, mellény is 2-3000.

Felsők 700-1200.

Inkább a tescoban veszek akciósan, az új, és ugyan annyi.

2013. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Keletinél van egy Háda, direkt gyerekruhás, én rájuk esküszöm. Nem a legolcsóbb turi, de igényesen válogatják a ruhákat és ha kifogsz egy akciót, akkor olcsó is. (Árúfeltöltés előtt többnyire fél áron lehet venni mindent.)
2013. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A gyerekruhás Háda, amit előttem is írtak nagyon jó és egyáltalán nem drága!

Én sokszor vettem már címkés, új ruhát ott, töredékéért a bolti árnak!


Egy body 3-400 forint, egy ing 700, kis ruha 900, ilyen árak vannak :)

2013. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pesten az Örs vezér tere előtt a Nagy Lajos Király úton(remélem jól emlékszem a nevére) van egy Háda kilóra lehet venni ruhát nagyon szépek és nagyon sok van,és nem drága.
2013. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a Rákóczi úton lévő gyerek Hádába járok (Keletihez közel). Nagyon jó állapotú body-kat vettem kb. 500 forintért, rugikat 1000-1500 Ft-ért, hálózsákot kiló árban, kb 900 Ft-ra jött ki. Lehet, hogy a Tesco-s holni hasonló árban van (ha akciós), de a Hádában sokkal jobb minőséget lehet kifogni (még használtan is)....azért egy Next, vagy Marks and Spencer ruci nem Tesco minőség.

Esetleg érdemes körülnézni a Nagy Lajos király útján a kilós Hádában (volt Fenomén helyén), meg a Thököly úton a szintén kilós Hádában...én még szülés előtt ott szedtem össze egy jó fél zsák ruhát, kisebb méretből ott is szépeket lehet találni, főleg havi árucsere után röviddel. (a jó fél zsák ruha összesen olyan 14000 Ft volt).

2013. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja....a zsák az nagy, kb. kukás zsák méretű volt.
2013. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Nagy Lajos király útján lévőre esküszöm. 3900ft/kg.
2013. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!