Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt folyhat az orra?...

Fogzás miatt folyhat az orra? Pici hőemelkedése is van, és gyakran felsír váratlanul és fájdalmasan + nagyon nyűgös.

Figyelt kérdés

A fülét nem piszkálja.

Most 11 hós, még 1 foga sincs, és nem is látom, hogy meg lenne duzzadva bárhol is :(

Délután viszem dokihoz, addig szívom az orrát, de nem tudom, hogy fogzásra való homeo-bogyót adhatok-e neki?


2009. szept. 2. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
IGEN FOLYHAT. A KISFIAMNAK IS FOLYIK 39 LÁZA VOLT, A HASA IS MENT.SZALADTAM AZ ORVOSHOZ MONDTA HOGY A FOGA,ÉN SEMMIT NEM LÁTTAM.MÁSNAP LÁTTAM MEG 2METSZŐ FOGAT AMI KIBÚJT
2009. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kismanómnak is folyik a nózija, de hál istennek nincs láza, most jön a szemfoga szegénynek, és borzasztóan nyügi! A Vibrucol kúp nagyon jó, ez is homeós! Bár ezt csak este szoktam neki adni! Kitartást nektek!
2009. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyanez van a fiamnál, foga jön. már 3 napja náthás és hőemelkedése van. éjszaka egyszercsak felordít, és vigasztalhatatlan. tegnap este már adtam neki kúpot elalvás előtt, ez az éjszakánk végre nyugodtan telt.

Kitartás, elmúlik majd! attól, hogy nem látszik az ínyén, még lehet, hogy készülődik a foga kifelé:-)

2009. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szegényke egész éjjel nem aludt (így én sem), remélem hamar véget ér ez a nyűglődés.

Nem bánnám, ha végre tényleg kijönne már 1-2 fog, mindenki ezen sápítozik, hogy még nincs neki

2009. szept. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!