Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomnak észre...

1 éves kislányomnak észre vettem pár napja ha hisztizik sír akkor pici véres cucc jön az orrából. Nem sok pár csepp. Mitől lehet? Péntekre kaptunk előjegyzést orvoshoz

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet az erőlködéstől, nem? :(
2013. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát picit gyengébbek az érfalak, lehet vitaminnal erősíteni, szerintem ne aggódj, de az orvos majd megnyugtat. :)
2013. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 shona ***** válasza:
lehetsegeg elpattant egy er az orraban,ez lehet attol is,hogy eszre sem vetted de valamikor a napokban megutotte az orrat de olyan piciket,hogy kulso jele nincsen.ez magatol meggyogyul en azt mondanam "semmiseg" de ez csak az en velemenyem...
2013. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az erőlködésre tippelek, lehet, hogy nem olyan erős az érfal, de biztos, ami biztos, hívd fel a gyerekorvost.
2013. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!