Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol engedtetek a babatokn...

Mikortol engedtetek a babatoknak, hogy eteteskor o is kanalazzon?

Figyelt kérdés
8,5 honapos lanyom mar fogna a kanalat, de csak uresen tudja a szajahoz vinni, valahogy operativabb az etetes ha csak az en kezemben van a kanal, viszont o nagyon meg akatja szerezni. probaltam, hogy az o kezebe is adok kanalat, de akkor nem tudom etetni, mert a masikkal jatszik. tudom, hogy ez egy tanulasi folyamat naluk es nem is akarom meggatolni benne. ti hogy csinaljatok?
2009. szept. 2. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
enyém 9,5 és még nem érdekli hogy kanállal egyen, csak játszik vele, a kajába meg bele akar túrni, ezt nem engedem még, mert ha pl főtt krumpli kockát eszik szétnyomja az ujjával míg a szájához teszi. én nem sietek, igaz mások már mondták hogy ennyi idősen rég!! egyedül kéne ennie, de nem izgatnak. majd megtanulja, minden gyerek megtanulja... általában ha megkapja a kanalat akkor annak a másik végével játszik. szóval mi még várunk.
2009. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 15 hós és most kezdte azt, hogy eszik( merít a tányérból és a szájába teszi) a kanállal. Eddig csak játszott vele Ő is. Igaz ,hogy így 3x olyan hosszan eszünk, de hát meg kell tanulnia neki is.
2009. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az en babam is jatzani akar a kanallal, nem enni. nem viszi a szajahoz az etelt csak belemarkol a tanyerba es szetcsapja...
2009. szept. 2. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:
10.5 hónapos és ő is csak játszik vele. Szerintem még ráérünk.
2009. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám 8 hónapos. Ő is nagyon szeretné elvenni a kanalat. Én azt csinálom, hogy az etetés végén hagyom kicsit játszani a maszatos tányérral és kanállal. Ugyan tisztának nem nevezhető ezek után sem a gyerek, sem az etetőszék.

Jó babázást kívánok!

2009. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!