Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam nem hajlandó mostaná...

A kisfiam nem hajlandó mostanában vizet inni, viszont a kutacsa gyakran be van horpadva. Tippek, hogy mivel itathatnám?

Figyelt kérdés
Korábban rendesen ivott, de kb. 1 hete iszik pl. 3-4 kortyot, de abból minimum kettőt visszaköp minden alkalommal. Tápszert megiszik naponta úgy 3-4 decit, de nem tudom, hogy az mennyire pótolja a folyadékot. Kap sok gyükölcsöt és zöldséget is. Az üres teát sem issza meg, viszont cukrozni egyáltalán nem akarom. Pisi rendben van. 8 hónapos.
2009. szept. 2. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj neki babagyümölcslét vizzel higitva, vagy készits magad gyümilét és higitsd azt. Igy lesz egy kis ize és cukor is csak természetes formában lesz benne. Sajna az één lánykám is ezt csinálja. Viszont a 3-4 dl tápszer kevés folyadék, nekik testsúlykilogrammonként 125-150 ml folyadékra van szükségük naponta.
2009. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyümölcs jó ötlet, csempéssz minél több vizet az ételbe pl. joghurtot öntsd fel pici vízzel, főzelékeket is jó hígra csináld, én is így csináltam, amíg a babám nem ivott pohárból.
2009. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!