Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinőtte 3,5hónapos babäm a...

Kinőtte 3,5hónapos babäm a babakocsi mózeskosarát. Vennem kell egy uj babakocsit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd bele a sportrészébe. Jól kibéleled, vízszintbe fekteted (már ha lehet) és semmi baja nem lesz.
2013. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A sport részt fektesd vízszintbe, tegyél rá egy plédet, arra a babát, így nem fog fázni alulról.


Ha nem tudod vízszintesre fektetni a sport részt, akkor venned kell egy olyan kocsit, amit lehet!


Milyen babakocsid van?

2013. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd a kocsi sport részét.Vastag pléd alá,jól betakarni...Szerintem nem nagy gond,hogyha nem lehet teljesen vízszintesig fektetni,az én babám most két hónapos,és nem lehet megemelni a mózeskosár fekvőfelületét ezért hajtottam alá plédet,mert nem is szeret hanyadt feküdni.Így amíg fent van,nézelődik.És szerencsére nagyon hideg sincs,nem lesz gond a spotkocsival:)
2013. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Emily a neve

Sztem teljesen vizszintesig nem lehet.de az is lehet hogy igen

2013. jan. 29. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen babakocsikat vízszintesig lehet általában dönteni. De, ha nem teljesen dönthető, egy 3,5 hónapos babának már akkor is jó lesz. Ezért nem kell újat venni.
2013. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek a fajtának teheted a sport részébe , ha lefekteted amennyire csak lehet!
2013. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!