Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiam szobájába szőnyege...

1 éves fiam szobájába szőnyeget tennénk, de nem tudom milyet. Lehet nem gyerekeset tennék, hanem simát. Nálatok milyen van? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Sima, nem gyerekes. Olyat teszel bele, amit jónak látsz.
2013. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

persze


csak nem tudom, hogy sötét vagy világos


amiket látok simát, az olyan komolyak, vagy öregesek


az a baj, hogy nekem a virágosak tetszenek, de fiu szobába mégse tennék

2013. jan. 29. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Én simát fogok venni. Sötétkéket. Párom meg olyat akar, amin autóút meg házak, fák vannak. Úgyhogy abból is veszünk egy kis darabot és ha játszani akarnak, akkor kigurítjuk :-) Egyébként nekem is a virágosak tetszenek, de vannak olyan stílusú szőnyegek csak mondjuk körök vagy hullámok stb. vannak rajta.
2013. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs a szobájában szőnyeg a parkettán, nem is tervezek tenni, de szerintem a sima praktikusabb.
2013. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hosszú szőrű van, nagyon praktikus, nem látszik benne a kosz:-) nem lehet összefirkálni, stb.
2013. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Világos laminált padlón natúr színű rongyszőnyeg, ami mosható.
2013. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kislányom van és halványsárga, Micimackós szőnyeg van a szobájába.
2013. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is hosszú szőrű (azt hiszem "shaggy") szőnyeg van a kislányom (22 hós) szobájában. Rózsaszín. Ez azért elég kislányos, de később sem fog hülyén kinézni, ha idősebb lesz. Nem akartunk annyira gyerekeset mi sem.
2013. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
Kisfiam van és még nincs szőnyeg a szobjában, de még nem játszik a földön. Ha már fog, akkor én is olyat akarok amin autóutak vannak meg házak, vagy valami térkép-szerűt.
2013. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!