Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van-e az Adamo hintához...

Van-e az Adamo hintához hasonló hinta?

Figyelt kérdés

Két hónapja megrendeltem állvánnyal (mindenképpen kell). Állványt nem lehet kapni, csak ígérgetnek. De ha lesz is hamar lehet hogy mégsem lesz jó mert 9 kg-os már a gyerek (4,5 hónapos) és csak 10 kg-ot bír el. Szeretném megkérdezni hogy van-e ehhez hasonló? Vagy nektek milyen hinta vált be?

Ha tudtok linkeljetek lécci.


2009. szept. 2. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van, szeretjük.

2009. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Adamo 15 kg-ig vagy 3 éves korig jó. Szerintem fantasztikus hinta, nem hiszem, hogy van hozzá hasonló. Nemcsak a gyártótól lehet rendelni, már sok városban kapható (a honlapjukon megtalálod, hol). Állvány nélkül rugóval is nagyon-nagyon jó, ugyanolyan, mint az állvánnyal. Nem akarlak rábeszélni, de az én lányom nagyon szereti!
2009. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Állvány azért kell mert itthon a belmagasság 3,5 méter legalább (nem tudom lehet hogy még több is), és nem tudom kapóval rögzíteni sehova. Ajtófélfába azért nem akarom mert akkor nem tud annyit, annyifelé hintázni. Ha az ajtófélfába akarnám rakni akkor jó lenne bármi másfajta hinta, de én azért akarok ilyet mert ez nem csak előre-hátra mozog, hanem oldalra is, és tudja magát hajtani ha akarja. Egyszer már majdnem vettem a vaterán állványt is, de vki pár perccel hamarabb elhappolta. Több helyen rákérdeztem, vagy 10 internetes babaáruháznak írtam, mind a gyártóhoz küdött ott érdeklődjek mikor lesz állvány. De ott is állandóan ígérgetnek.
2009. szept. 4. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

nézd csak: itt van állvány! :

[link]

2009. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de őket is felhívtam, nincs. Az a legrosszabb hogy egy csomó cég kiteszi a honlapjára hogy van, aztán mikor rendeled, közlik hogy bocsika.
2009. szept. 5. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!