Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, milyen folttisztítóval...

Hogyan, milyen folttisztítóval tudom kiszedni a gyerekruhákból a gyümölcs foltokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Színesből Vanish-sel, de csak akkor, ha még viszonylag friss a folt. (Ha hagyom megszáradni, nekem semmivel se jön ki később).


Fehérből akár frissen, akár száradva, de Domestossal kijön minden.

2009. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ha tehetem, mindjárt frissen bezátatom áztatóba és fehérítőbe/folteltávolítóba, utána teszek a foltra arielt, és úgy mosom, de sajna nem sok folt jön ki...
2009. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Dm-ben vettem Denk mit Oxi Energy előkezelő spayt (kék színűt, ez gyümi, zöldség, tea és zsírfoltokra való, de a hátuljára rá van írva), befújom és már dobom is a gépbe a ruhákat.

Ha ezzel nem jön ki (ritkán fordul elő), akkor színes cloroxba áztatom kb. két napig, és napon szárítom, így tuti nem marad foltos a ruha!

2009. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Aldis Tandil folyékony mosószert használom, és nagyon-nagyon jó! Minden kijön folteltávolító nélkül is. És az ára is igazán kedvező, 1 liter kb 500.-Ft. Nekem is itt ajánlotta egy anyuka és én is csak ajánlani tudom!!!
2009. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!