Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babám, ha eddig...

Miért sír a babám, ha eddig nagyon nyugodt volt? Bövebben lejjebb.

Figyelt kérdés
2 hónapos a baba, eddig tápszert evett. Most szereztunk jó minöségű bevizsgált anyatejet és eddig kétszer kapott a tápszernek megfelelö adagot. Reggel kezdtuk, de egy órával utána elkezdett sírni és nem hagyja abba. Lehet hogy nem kellett volna váltani? Fájhat a hasa? Vagy csak nem olyan tápláló neki mit a tápszer? Mit tegyek? Adjak neki gripe watert?
2009. szept. 2. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom sosem volt tápszeres, ezért erről nyilatkozni nem tudok, de az tuti, hogy érzi a különbséget az anyatej és a táp között.

Szerintem a hasa fáj, próbálj neki adni valamit hasfájásra, és maszírozd, tornáztasd, talán jobb lesz.

Vagy próbálj többször kevesebb tejet adni neki.

2009. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a tápszer sokkal jobban eltelíti a gyomrocskáját, sőt a tápszer megemésztéséhez 1,5-szer több idő is kell. Tápszerből ezért mindig kevesebb is kell, mint anyatejből.
2009. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem ha sírt a babám mindig kínáltam enni és evett is , pedig azt gondoltam hogy jól van lakva.

De hallottam már olyanrol hogy az anyatejtöl sírt ha addig nem azt kapta.

És még azt is mondanám hogy az én babám 2. hónapban vette észre hogy fáj a hasa, így gyors tápszercseréltünk milupa pepti 1 -re és már másnap csendesült a sírása.

2009. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!