Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki ajánlana nekem egy...

Valaki ajánlana nekem egy MTB-t? BŐVEBBEN LEJJEBB!

Figyelt kérdés

CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT VÁROK!

Kerékpárt szeretnék vásárolni. Lassan 19 éves leszek, ~170 cm magas vagyok és ~60 kg.

Aszfalton/városban használnám a biciklit.

Kettő kikötésem van ebből az első NAGYON fontos.

1. ALUMÍNIUM vázas legyen!

2. NE marokváltós legyen (de ez nem annyira fontos).


Ezeket néztem ki, de fogalmam sincs, hogy ezek megfelelnének-e vagy sem, na de itt is vannak:

- [link]

- [link]

- [link]


Előre is köszönöm szépen!


2011. aug. 8. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a gepidát választanám. Igaz, mikor még nekem is csak városban kellett bicó, én egy Merida Crossway 10-est vettem, szerintem nézd meg őket is, lehet, hogy még árulnak valahol vadiúj 2009-2010-est is, én 60 000ft-t vettem újonnan, mivel akkor épp tavalyi volt, és az utolsó volt, tehát ezt is ajánlanám. Viszont annyit még megjegyeznék, hogy a lehetőségekhez képest ne gyors zárast vegyél, mert gondolom a városban sokszor lesz lekötve, viszont a kerekeket, ülést egy pillanat alatt kikapják, vagy legalább utólag majd cseréld le. Szóval a gepidát mondanám, de nézek még neked bicókat, és linkelek majd.
2011. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
itt a crossway: [link]
2011. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még ezt is ajánlanám: [link]
2011. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És bocs, hogy ennyit írok, de azt a bicót ajánlanám, amit utoljára linkeltem
2011. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezek szerinted milyenek?

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 9. 00:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A Gepida Alboin szerintem a legjobb, ezzel hosszabb pakkos túrára is eltudsz menni, nagyon kényelmes, és rengeteg mindent lehet rá venni, alakítani, szerintem megéri, sőt, nagyon jó az ár-érték arány, és jók az alkatrészek is rajta, így nyugodtan ajánlom neked. A montit inkább nem, bár jobban bírja a kátyúkat, viszont kétszer annyi energia elmegy a tekerésre, túrázni nem lehet vele, terepezni sem, a kross-t meg nem ismerem.
2011. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orika333 válasza:
bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=62771 Én ezt ajánlanám.Alu vázas és elég könnyü bicikli dirtre tökéletes
2011. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!