Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok mennyi idős koráig...

A babátok mennyi idős koráig adtátok a tápszert reggelire? (vagy kakaót tejből, konkrétan a cumisüvegből való etetésre gondolok)

Figyelt kérdés
köszi.
2009. szept. 2. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Mi mondjuk cicisek voltunk, de 1 évesen választottam el, azóta csőrösből issza a tejet. Cumisüveget sosem látott...
2009. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de pont a cumisüvegre gondolok! :)
2009. szept. 2. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még abból issza, 15 hónapos. Újabban azt vettem észre, hogy reggel már nem remeg érte annyira mint régen, igy szerintem szép lassan elhagyjuk, de az esti még tuti marad egy darabig. Barátnőm kisfia 2 éves múlt, az esti kakaó még nála is cumisüvegből van.
2009. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves elmúlt de a reggeli kakaót cumiból issza . Ehhez ragaszkodik ha csészébe töltöm nem issza meg. Na és? Én még nem láttam olyan felnőttet aki cumiból inná a kávét. Ne aggódj majd elhagyja!
2009. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél éves koráig. Akkor szépen kézen fogtam és elvittem egy boltba, hogy válasszon magának egy saját bögrét. :) Azóta már sok-sok saját bögréje van, minden reggel kiválasztja, hogy éppen melyikből szeretne inni.
2009. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat.
2009. szept. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!