Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan etetőszék, amit...

Létezik olyan etetőszék, amit ülni még nem tudó babák is használhatnak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aminek mondjuk állítható a támlája, és akár 4-5 hónapos babák is használhatják. Lassan kezdjük a hozzátáplálást.
2013. jan. 29. 16:37
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
ha nem találsz olyat akkor tökéletesen megteszi a babahordozó is:)Mi is ott kezdtük a hozzátáplálást,meg az ölemben fogtam
2013. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Inglesina Mhome

Én használtan vettem,egyébként elég húzós ára van,így se volt olcsó használtan,de nagyon megéri az árát, én nagyon szeretem.

3 és fél hós volt a fiam,amikor először beleraktam,ő is nagyon szereti,van,hogy csak úgy elüldögél benne.

2013. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A babahordózóval az a baj, hogy baromi komplikált kikötni. Így azt egyszer bekötöttük a kocsiba, és az ott is marad.

A pihenőszék ideális lenne, de azt meg nem akarom majd összemaszatolni. :(

Most nézegettem, hogy milyen etetőszékek léteznek, és 6 hónapos kórtól ajánlják. 4-5-6 fokozatban dönthetőek.

Úgyhogy egyelőre marad az ölem! :)

2013. jan. 29. 16:43
 4/10 A kérdező kommentje:

Hu, nem semmi.

Találtam is egy Inglesina Mhome etetőszéket az apródon, pont a városomban van, de nagyon húzós az ára. (39.000 Ft) :(

2013. jan. 29. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Tök felesleges ilyen baromi drága kenceficéket venni! Majd ha már tud ülni, veszel neki egy sima etetőszéket, addig meg etesd az öledben. A pihenőszékre meg tegyél textilpelenkát, és nem lesz piszkos.
2013. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A dönthető háttámlájúakat nyugostan lehet használni, elvégre azért 6 hónaposan sem ül sok baba, az én lányom 9 hónaposan kezdett igazán stabilan ülni, addig csak kell valami :)


Úgyhogy mi dönthetőt vettünk, olyat, ami nem egyben dől hátra az ülőrész, hanem csak a háttámla, és 5 hónaposan kezdtem benne etetni, addig pihenőszékben, de sajnos felhúzózkodott benne ülésbe, úgyhogy már nem volt biztonságos...


Nekünk ez van:

[link]

2013. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi 3000ft vettünk erre a célra babahordozót, másik a kocsiba van.
2013. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-5 hónaposan én még nem tenném semmilyen dönthetőbe etetőbe!

Takard le az etetőszéket egy rosszabb törölközővel, úgy nem lesz kajás!

2013. jan. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. válaszoló, miért ne lehetne berakni?

A gyermekülésben sem vízszintesen fekszik a gyerek, kb olyan szögben ül abban is...Ráadásul abban sokkal több ideig, mert a kaja kb 10 perc...

2013. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Top Rider etetőszékünk van. Azt írják 4 hónapos kortól használható. 4,5 hónapos kora óta abban eszik a fiam. Megdöntve, és beletettem a hordozó újszülött szűkítőjét. Pont jó bele, a hordozóban már úgysem használjuk. Így félülő pozícióban van, mint a hordozóban.
2013. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!