Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen korban kezdtétek el...

Milyen korban kezdtétek el szoktatni a kicsit pohárból vagy csőrös pohárból itatni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most adtam lányomnak csőrös poharat 9 hónaposan hamar megtanult belőle inni.
2013. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én lányom is ennyi! Akkor megpróbálom!
2013. jan. 29. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposan rendes pohárból kezdtem itatni, 1 évesen már teljesen egyedül ivott. Cumisüvegből és csőrös pohárból nem tudott inni. Iletve csőrösből csak úgy, ha kiszedtem a szelepet.
2013. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok nekünk a NUKos nagyon bejött, igaz több volt mint 3 ezer, de a baba boltos eladó ajánlotta mert ebből nagyon könnyű szívni azt mondja a több i fajtát lehet hiába veszem meg mert olyan erős a szelepük hogy nem tud inni majd belőle.
2013. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a NUK-osat már 6hósan adtam neki, ment is belőle az ivás. Most 11 hós, tud pohárból inni, ha én fogom, de ha a kezébe adom, magára önti még :) Majd 1 évesen tervezek neki olyan itató poharat venni, mint a pohár...

[link]

vagy ilyet

[link]

2013. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6hosan csoros pohar

15hosan mar tud rendes poharbol is inni, csak meg razza, igy minden vezes, abbol csak felugyelet mellett ihat, csoros viszont egesz nap elotte van, abbol akkor iszik amikor megszomjazik

2013. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan, üvegpohárból. 1 hét alatt megtanult rendesen inni belőle.
2013. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!