Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki segíthetne rajtam? AGORAFÓB...

Ki segíthetne rajtam? AGORAFÓBIÁM van és egyre kétségbeesettebb vagyok. Debrecenben élek. Sok orvos van itt a városban, de senki nem jön házhoz, pedig fizetnék. Eljutni hozzájuk meg nem tudok! Próbáltuk.

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon kemény ördögi kőr! Tudom, hogy nekem kellene mindezt legyőznöm, és erőt venni magamon, de nem megy!!! Tudna valaki- valakit vagy valamit ajánlani??
2009. nov. 18. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ügyelet kihív, ad erős nyugtatót vagy nyugtatóinjekciót és annak hatása alatt elmentek a pszi dokihoz.
2009. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A VÁLASZT... gondolkodom rajta.. de hát..

szóval.. félek a gyógyszerektől is . Anyukámnak adtak egyszer egy injekciót és úgy kellett újraéleszteni..

Nehéz ügy.

2009. nov. 18. 20:09
 3/17 anonim ***** válasza:
esetleg xanax, hátha van otthon, vagy valaki felirathatná neked, beveszel egyet és el tudsz menni a dokihoz. egy szemtől semmi baj nem lesz.
2009. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen erős agorafóbiám van,ill.volt.Ezt megszüntetni nem tudta egy orvos sem,csak enyhíteni,rivotrillal,és depresszánssal,zoloft-tal.2hét után tudtam kimenni,ma is szedek gyógyszert pedig 10 éve kezdődött.Én sem mertem volna egyedül dokihoz menni,utazni,kocsival vittek el rokonaim,mert már a kapun sem mentem ki....szédültem,féltem,kiugrott a pulzusom,sajnos erre kell a gyógyszer,nem tudom anyukád mit kapott,mennyit,de ezek nem okoznak ilyen panaszt hidd el.Ha nincs más megoldás,a betegszállító is bevisz orvoshoz,ahol megfelelően kezelnek.Kitartást,szorítok neked.
2009. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

Hasonlóm nekem is volt, bár az azt hiszem inkább pánikbetegség volt. De iszonyúan féltem pl. nagyobb tereken. Iszonyúan. Majd kiugrott a szívem.

Senki nem tudott segíteni. Komolyan senki.

Egy valaki végül (és nem vagyok szektás, hanem református, (eddig)egy gyermek édesanyja, feleség, tanár) - szóval egy Valaki: az Úr Isten.

2009. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

...előző vagyok:

ha gondolod, küldhetek neked nevet, meg telefonszámot, aki segít ebben.

2009. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Az Úristenét ???
2009. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most persze elvagyok keseredve.. de persze, imádkozom és remélem valahogyan túl leszek rajta. Dolgozni kellene, na meg hát.. milyen élet az ilyen.. a lakásba zárva.. Üdv. Mindenkinek jó egészséget kívánok!
2009. nov. 19. 18:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem az Úr Istenét! De Ö is hívható: mobilon, mivel bárhonnan hívható: 'kis telefonom van nekem, két összetett kezem' Egyébként keresztyén szakember számát is megadhatom.
2009. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Minden segítség rám fér.. Szeretném elkérni a telefonszámot.
2009. nov. 20. 02:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!