Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha egy hónaposom...

Normális ha egy hónaposom éjszaka nyolc órát, kaja után meg még öt órát aludt? 3-4óránként mindig felébred és enni kér.

Figyelt kérdés
sőt inkább 3 óránként, néha-néha csúszik be egy 4 óra utáni evés. soha nem aludt még ennyit
2013. jan. 30. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyre többet fog aludni, remélhetőleg éjszaka.

Normális a 8 óra.

Egyik gyerekem 1 hónaposan 8-10 órát aludt éjjel ébredés/evés nélkül, másik gyerekem viszont már 12 órát.

2013. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

normális.

és örülj neki, hogy ilyen jó az alvókája :)

2013. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
örülök, most aludtam szülés óta először ilyen sokat. csak fura hogy nem fokozatosan hosszabodott az alvás hanem egyik napról a másikra. megijedtem hogy van valami baja
2013. jan. 30. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányom 3 hetesen este 6tól hajnal 3-4ig aludt,majd még 6-7ig.Most lesz 4 hónapos ugyanúgy este 6tól alszik reggel 8-9ig,bár felébred enni éjjel is.
2013. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha nem csökken a súlya, jó a közérzete és pisil eleget, akkor nincs gond. Főleg itt az a lényeg hogy pisiljen eleget. Ha viszont nincs elég (napi 4-5) pisis pelenka akkor többet kellene ennie, akkor érdemes felébresztened enni. De ez inkább az újszülötteknél szokott lenni, főleg ha be is vannak sárgulva, 1 hónaposan szerintem már nincs ilyen gondotok. Akkor pedig örülj neki :) Az én 3 hónaposom még a mai napig nem aludt 8 órát egyhuzamban, de erre mondják hogy minden baba más.
2013. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!