Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik az 5 hónapos...

Miért nem alszik az 5 hónapos babám éjszaka?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul alszik éjszaka mitől?este 9 óra fél 10 fele elalszik és 1 óra fél 2 fele felébred és onnantól kezdve majdnem 10 percenként fél óránként felébred . Iszik egy kicsit és ugyan ez megy egészen reggelig . Éhesnek nem éhes mert már probáltam neki adni és nem kellet. Napközben sem alszik sokat . Miért csinálja ezt?Valaki járt már így? KÉRLEK SEGÍTSETEK?! KÖSZÖNÖM!!
2013. jan. 27. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
fogzás? nem fehérlik neki az ínye? vagy nem duzzadt?
2013. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga a bűnös,nálunk legalább is az tette ilyenekké a kicsiket,szerintem fáj neki,nem vagyok egy gyógyszer után kapkodó de mikor ezt csinálták kaptak Nurofent és ha nem is egész éjszaka de többet aludtak...vagy max kenegesd neki Dologéllel.
2013. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
NEM LÁTSZIK NEKI ,HOGY DUZZADT VAGY FEHÉREDNE NEKI.
2013. jan. 27. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor is lehet fogzás. az első fogaknál meg nem is olyan látványos a duzzanat. mi hetekig keltünk éjjel mire alul megjelent a két csík.
2013. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
attól hogy nem látszik mocorog neki az ínyében és az lehet kellemetlen,a fiaimnak volt hogy 6 is jött egyszerre...
2013. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
MONDJUK BIZTOS HOGY SOKAT NYÁLADZIK ÉS MINDENT RÁG AMI A KEZÉBE KERÜL ÉS NÉHA NYÜGÖS IS!VAN OLYAN IS MIKOR NAGYON KESERVESEN SÍR OK NÉLKÜL. AKKOR TÉNYLEG LEHET A KICSI FOGA IS.
2013. jan. 27. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az Osanit megoldotta. Már csak 4x kel fel enni.
2013. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 5 hónapos,volt éjszaka,hogy számoltam,hogy hányszor kel, 18 után már nem számoltam...

Akkor mondtam,hogy ebből elég lesz,ez se neki, se nekem nem jó.

Nekünk az Osanit jött be + minden délután 3 óra körül elkezdem neki adni a gyengére főzött citromfű teát,kb.1 decit iszik belőle.

Azóta nem kel "csak" négyszer,de ez már megváltás volt számomra a negyedórás kelésekhez képest.

2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na előző, mintha én írtam volna :-) utolsó előtti :-)
2013. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!