Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekémára ti mit használtok?...

Ekémára ti mit használtok? Dokink elocolmot írt fel, de szeretnék vmi humánusat.

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


4 éves kisfiamnak újszülött kora óta van ekcémája :(

Mindig szteroidos krémeket írtak fel neki, amik ugyan használtak, de már féltem rákenni a szteroid miatt :(


Nemrég elkezdtük használni a kókuszolajat(zsírt) és a shea vajat.

Kb. 2 hónapja ezekkel kenem és eddig használt. Nem tudom, hogy hosszútávon beválik-e majd, de mindenesetre érdemes megpróbálni.


Még ha 2-3 hónapra szünetelteni tudjuk a szteroidokat már megérte...

2013. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem 1 éves a fiam és most télen jött ki, remélem csak átmeneti.

Ő nem igazán tudja szerintem, hogy van rajta, bár igaz rosszabbodot.


Azokat hol lehet beszerezni?

Jobbulást neki!

2013. jan. 30. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
1 éves a kisfiam és 3 hónapos kora óta ekcémás.Nekünk a fürdetéshez natúr szappan és testápolónak a shea vaj vált be,ezek természetes anyagok és nagyon szép a bőre tőle.Amikor kezd kijönni akkor sűrűbben kenem és így elmúlik.Amúgy mi is kaptuk a szteroidos kenőcsöt,de szerencsére eddig egyszer használtuk 3 napig,valóban jó de inkább csak végszükség esetén használnám.A shea vajat netről rendelem elég drága viszont sokáig elég és az a lényeg hogy finomítatlan legyen, a szappant sógornőm készíti direkt ekcémás bőrre valót.Ja és neki nem használok öblítőt.
2013. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos kora óta ekcémás a fiam, már mindent lecseréltünk (mosógolyó, zuhanyszűrő), majdnem mindent kipróbáltuk, de egyenlőre az Advantan szteroidos krémje után max 1 hétig tudjuk fenntartani az állapotot, sajnos. Jövő héten belevágunk a homeopátiába is, a shea vaj nekünk nem jött be, csúnyább lett tőle. Linola Fettet használunk és Bioderma Cinkes krémet atópiás bőrre, de nem az igazi. Ha elfogy vagy a Babé atópiás bőrre való készítményét próbáljuk ki vagy a Biodermáét, de ajánlották a Nuskin Epoch Baba fürdetőjét és az Epoch Baobab krémet is, ez lesz a következő. Mivel öröklött, a doki szerint az idő, ami megoldja és ki kell tapasztalni mi enyhíti a tüneteket, mert minden gyereknél más válik be. Sokan ajánlják a Frezydermet, a Sanatopicot, Lipobase-t, Bioderma, és Babé készítményeket.
2013. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!