Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbséges babák...

Kis korkülönbséges babák anyukái, használtok testvérkocsit?

Figyelt kérdés
Érdemes elgondolkodni testvérkocsi vásárlásán, ha a gyerekek között másfél év lesz a korkülönbség? Várom a tapasztalatokat! :) Köszönöm előre is!
2013. jan. 21. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár nálunk kevesebb, 15 hónap a korkülönbség, 2 éves kora után is használtuk. Én olyan kocsit vettem, amit 1 üléses kocsiként is lehet használni, így ha a nagy már nem ül be, a kicsivel tudom tovább használni.
2013. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes és kell is. Egy másfél éves gyerkőc még nem tud hosszú távokat gyalogolni+ ha rájön a makacskodás és a hiszti, csak fogod és beülteted:) Mi megtartottuk a szimpla babakocsit is, azon van testvérfellépő, ha csak a játszóra ugrunk le vagy csak a környéken sétálunk akkor azzal megyünk. Hosszú távon, bevásárolni vagy a városba a testvérkocsit visszük, nagyon praktikus.
2013. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kihasználtam, én is vacilláltam h kell e,aztán szerencsére kaptam használtan és nem is tom mi lett volna velem nélküle. a kicsi 1 éves kora után pedig bicikli-utánfutónk lett, na ez a másik szuper találmány. nekem nincs saját autóm de így mindenhova gyorsan eljutunk.
2013. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!