Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknál ha kevesebb...

Tápszeres babáknál ha kevesebbet evett a baba tíz perc múlva újra megpóbálhatom neki adni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat eszik a babám. 6 hetes és 140-170 mili között eszik.Viszont van,hogy egy alkalommal megeszik pl 100 milit,aztán úgy csinál mint akinek nem kell.Pár perc múlva meg sír érte és mohón elkezdi enni.Neki adhatom így is.Vagy ez nem jó így?
2013. jan. 30. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
MIért ne lenne jó? Adjad neki pár perc múlva,ha kéri még.
2013. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha o keri akkor, igen, de ha nem keri en nem eroltetnem. Probald meg kozben megbofiztetni, lehet csak a pocakjat nyomja azert utasitja el
2013. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha éhes add oda Neki. Tényleg jó étvágya van a babádnak, az én fiam 7,5 hónapos, kifejezetten nagy baba és most eszik 210-220 ml körül.
2013. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!Valahol olvastam,hogy tápszer esetén túletetésről azét kédeztem.De akkor úgy csinálom mint eddíg! köszi!
2013. jan. 30. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem bukja vissza es nem faj a hasa akkor nincs tuletetve
2013. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!