Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen utazóágyat ajánlanátok...

Milyen utazóágyat ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk a szüleimhez és akkor már 1 éves lesz a fiam.Melyik utazóágy lenne neki megfelelő?Vagy utazójáróka lenne jobb? Linkelnétek esetleg?Köszönöm.
2013. jan. 30. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Sima, egyszerű utazóágy. Még ebből is ilyen facnit kell csinálni?
2013. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is bármelyik... mindegyik egyforma, csak árban és minőségben különböznek, de ugyanazt a célt szolgálják :D
2013. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Jysk-ben vettünk annak idején, kb. 7000,-ért, tök sima, egyszerű, tökéletesen megfelelt. Üdv.
2013. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen facnit csinálok belőle :) Csak a matrac miatt, mert félek, hogy nagyon vékony némelyikben. Eddig csak a neten volt szerencsém az utazóágyhoz.Azért köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 30. 14:39
 5/16 Golan Trevize ***** válasza:

Mennyi időre mentek?

Mert ha csak néhány napra, akkor akár addig köztetek is elaludhat, és akkor nem veritek fölösleges kiadásokba magatokat, főleg, ha csak ez az egy alkalom miatt vennétek meg.

Esetleg vegyetek egy használtat, néhányszor benne aludni jó lesz.


Én amúgy járókát vennék, abban a kertbe is ki lehet tenni levegőzni.

2013. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A miénk drága volt (25 ezer) és mégis car volt benne a matrac. Mi úgy oldottuk meg, hogy a matracra még ráraktunk egy félbehajtott paplant, és egy hétig úgy aludt benne a gyerek, a paplanon.
2013. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6. vagyok, ja és igy utólag kár volt az utazóágy, kétszer egy hetet használtuk a Balatonon, utána már nagy ágyon aludt... és az alatt a két hét alatt is alhatott volna köztünk nyugodtan.. a kiságy azóta becsomagolva a padláson.
2013. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, tökéletes.

[link]

Mondjuk matrac is kell hozzá, mi vettünk egy utazómatracot.

2013. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
1 hétre kéne, de többször mennénk a nagyiékhoz :)Májustól szeptemberig, havonta 1 hetet. Lehet nem tudnánk mi kihasználni, de van még két testvérem, akiknek még nincs gyerekük, páromnak is van,tehát a családban még hasznát vennék.Kb 15 ezret gondoltam.Utolsó köszönöm a linket.
2013. jan. 30. 14:58
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha köztünk aludna, akkor nekünk nem lenne nyugodt álmunk :)
2013. jan. 30. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!