Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen utazóágyat ajánlanátok...

Milyen utazóágyat ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk a szüleimhez és akkor már 1 éves lesz a fiam.Melyik utazóágy lenne neki megfelelő?Vagy utazójáróka lenne jobb? Linkelnétek esetleg?Köszönöm.
2013. jan. 30. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, az utazóágyakban nincsen "matrac", legalábbis olyan ne szerintem, amire te gondolsz. Egy vékony alátét van bennük, ami drágább abban is az van. Én plédet tettem rá és arra a lepedőt, hogy kényelmesebb legyen. Amit belinkeltek ide neked, abban is pont ugyanilyen van, mint amit én vettem 9500-ért, ugyanolyan vékony alátét. Miért gondolod, hogy amit megveszel 15 ezerért, az annyival jobb vagy több? Végül is te tudod, hogy mire dobod ki a pénzed...
2013. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én csak annyit szánnék rá max :) Nagyon kötözködős kedvedben vagy :) Mivel fogalmam sincs milyenek az utazóágyakban a matracok, azért vártam a tanácsokat.
2013. jan. 30. 19:08
 13/16 anonim ***** válasza:

Ilyet vettünk hozzá:

[link]


De ha mindig ugyanoda mentek, akkor egyszerűbb egy sima matracot venni (az Ikeás pl. tök kényelmes és olcsó), és azt beletenni.


8.

2013. jan. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket :)
2013. febr. 1. 22:28
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2013. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az Auchanban 9790-ért van Hauck utazóágy, sima szivacsmatrac 3-ért :)
2013. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!