Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ínátok nekem kifejezetten...

Ínátok nekem kifejezetten főzelék recepteket (hússal/hús nélkül), amiket 8 hónaposnak adhatok? Vagy letölthető recepteket tudtok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármilyen zöldségből csinálhatsz főzeléket, krumplival összefőzöd és egy kis főzőlével összeturmixolod. A husit én előre megfőztem, jégkockatartóban lefagyasztottam, így csak felmelegítem, és hozzáteszem a kész főzelékhez.

PL.:

Spenót-krumplival (én anyatejjel hígítom, de vízzel is lehet), és egy tojás sárgája

Cékla-krumpli-alma-hús

Sütőben egybe sütve: sütőtök-alma-krumpli

Cukkini-krumpli-hús

Karalábé-répa-krumpli

Póréhagyma-darált hús-paradicsomszósz-krumpli

Kelkáposzta-krumpli-hús

Tök-krumpli-hús

Húsleves krumplival sűrítve

Zöldborsó-krumpli-hús

2013. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írd a keresőbe, hogy baba főzelék, kidob jópár babaoldalt, ahol receptek is vannak, és pár blogot, ahol anyukák leírják, néha fotóval illusztrálják, mit főztek babájuknak. Ezekre emlékszem fejből (már azt eszi a baba, amit mi), de vannak még jó oldalak.


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!