Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki a tápszert újra...

Van aki a tápszert újra felhasználja? És hűtöben tárolja?

Figyelt kérdés

Csodálkoztam mikor erre az oldalra találtam!



[link]


2013. jan. 30. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Én mindig kiöntöm a maradék tápszert. És ezentúl is így teszek. :)

2013. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én max fél órán belül adtam oda de ezt is csak ritkán!!!
2013. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Max. 30 perc, de azt sem szeretem oda adni..

Ez olyan, mintha megkenném a zsemlét, ráraknám a felvágottat, sajtot és csak órákkal később enném meg.

De közben kint ahogy a pulton vagy berakom a hűtőbe.. háááááát undorító ízű. Már bocsánat!

2013. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek most népszerű, de én odaadtam a gyerekeknek később is, és soha egyiknek sem lett semmi baja...
2013. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen!

Én az anyatejet odaadtam neki úgy,hogy 3 napig tároltam a hűtöben.A kórházban is így csináltuk.

Szerintem a tápszert is oda lehet adni,ha egy napig hűtöben van.Sokszor 160-at is megeszik a pici,van meg hogy csak 90-et.A maradék 70mili azért nem kevés!

2013. jan. 30. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is odaadom a maradékot, semmi baja nem volt még tőle, ízre szerintem ugyanolyan, a gyerek sem szokott tiltakozni ellene.

Amúgy a kórházban is "legyártanak" egy napra tápszert,és azt kapják a babák, semmi bajuk nincs tőle

2013. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krisztina24 ***** válasza:
100%

Mi is adtunk maradékot a babánknak, főleg ha sokat meghagyott. Semmi baja nem lett tőle.


9 hónapos kisfiú anyukája :)

2013. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!