Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet minél hamarabb...

Hogy lehet minél hamarabb elkészíteni a tápszert? Van valami ötletetek? Pl előre fel lehet forralni több vizet, amit később csak megmelegítek mikróban? Vagy mikróban lehet forralni?

Figyelt kérdés
Azért szeretném kérdezni,mert a pici éjjel úgy ébred,hogy kinyitja a szemét,és torkaszakattából űvölt,hogy éhes.Sokszor levegőt is elfelejt közben venni.Ilyenkor apa felugrik felkapja a picit,anya meg rohan ki gyorsasági verseny szerüen tápszert csinálni.
2013. jan. 30. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy írtad forrald fel a vizet azt még 24 órán belül felhasználhatod aztán megmelegíted és bele a tápszer. De vannak cumisüveg melegítők is, este megcsinálod a kaját beleteszed, bár én a frissnek vagyok a híve.
2013. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Szia! A mikróban nem lehet vizet forralni :-( Egyszer majdnem felrobbantottam így a mikrót, mert nem akart forrni a víz, csak egy nagyot durrant. Előre felforralsz több vizet, ha lehűlt, beteszed a hűtőbe, éjszaka pedig csak melegítesz mikróban egy keveset. Üdv.
2013. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindig előre főzöm fel a vizet hűtőben elvan! Amikor kell már csak mikrózom!
2013. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen!Ez jó kérdés!


Az elején én is tököltem ezzel a forralással!

Mindig akkor forraltam mikor jött az etetési idő,és hűtöttem,hogy jó legyen addigra a hőmérséklete.

Mire rájöttem arra:D ,hogy felforralom a vizet beletöltöm egy palackba,beteszem a hűtőbe,és aztán az adott mennyiséget mikrózom.


Egyszerűbb így!!És nálam 2 hónapnak el kellett telnie,hogy erre rájöjjek:D


Ja és minden nap új vizet forralok.

2013. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

meleg víz a cumisüvegben az meg egy melegítőben / vagy melegentartóban

mellette a kimért tápszer

belevágod összerázod és eheti


kb 15mp

2013. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és igen előre felforralt víz vagy babavíz
2013. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jégtánc ***** válasza:
Este felforralom a vizet. Ha felébred a lánykám akkor gyorsan ki a konyhába,a már forralt víz a cumisüvegbe,be a mikroba.20-30 másod perc alatt felmelegszik ihatóra.Nem kell forralni akkor már.Bele a tápszert,össze rázom és kész. 1 perc alatt megvan.
2013. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jégtánc ***** válasza:
Nem rakom hűtőbe,marad a víz forralóban.
2013. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én előre felforralom, utána, ha kell, rámelegítek a forralóban.
2013. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vízforralóban felforralom az egész napra elegendő vizet.Mikor kell akkor mikróban melegítem szükséges mennyiséget.
2013. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!