Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű babakocsitok van...

Milyen színű babakocsitok van a kislányotoknak?

Figyelt kérdés
24hetes terhes vagyok, és mostanában kezdtünk el babakocsikat nézegetni. Igazából olyan színt szeretnék, ami esetleg egyszer a kistesónak (reméljük fiúnak) is jó lesz. Kíváncsi lennék hogy milyen színű a babakocsitok, és esetleg milyen márkájú. (én olyat keresek amire rácsatlakoztatható a hordozó is)
2009. szept. 2. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kislányomnak világoskék színű. Szerintem kisfiúnak is jó.
2009. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én olyat szerettem volna ami kicsit extra. Piros-zöld. elsőre meredeken hangzik, de nagyon vagány, fiúnak lánynakk egyaránt jó. Lányom van, de ha fú lesz a második akkor is megtartjuk. Jané nomad a márkája, hordozó és mózes is csatlakoztató a vázhoz. nagyon imádom,a lányom is szereti. Világoskék, kék, narancssárga, fekete, bézs merészebbeknek a piros, zöld mind unisey szerintem.
2009. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20.24es vagyok. Ennyi helyesírási hibát..bocsánat érte!
2009. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert VIP van, piros -fekete. Szerintem jó fiúnak és lánynak egyaránt.
2009. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Világos kék
2009. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Világoskék Bergon Dimension
2009. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
sötétkék-citromsárga.Nem kényes a sáros időben:-)
2009. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen babakocsink van csak narancssárga szürke színkombinációban.Nagyon megvagyok vele elégedve.És a bébihordó egy mozdulattal rácsatlakoztatható a vázra(mindkét irányból)a mózes és a sport rész szintén!


[link]

2009. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon apró kockás, de így tulajdonképpen úgy néz ki, mintha sötétebb, illetve világosabb szürke lenne. PegPerego. Ja, kislányom használja, de úgy örököltük, előtte két kisfiú, és egy kislány is felnőtt benne, és még most is tökéletes állapotban van.
2009. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is most fogok venni, mindenképp valami narancs/bézs-zöld színben gondolkodok. Szerintem ez jó lánynak, fiúnak is. És mindenképp 4 funkciósat, kemény kivehető mózessel, hordozóval és sportkocsival, pelenkázótáskával.

EGy Bergont néztem, ami tetszik.

2009. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!