Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű babakocsitok van...

Milyen színű babakocsitok van a kislányotoknak?

Figyelt kérdés
24hetes terhes vagyok, és mostanában kezdtünk el babakocsikat nézegetni. Igazából olyan színt szeretnék, ami esetleg egyszer a kistesónak (reméljük fiúnak) is jó lesz. Kíváncsi lennék hogy milyen színű a babakocsitok, és esetleg milyen márkájú. (én olyat keresek amire rácsatlakoztatható a hordozó is)
2009. szept. 2. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk világosszürke-sötétszürke színű babakocsink van. Kisfiúnak is jó lenne. Cam Cortina X4 a márkája. Csatlakoztatható a vázra a mózeskosár és a hordozó is és van sportrésze is.

2009. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom van.

Mi úgy vettünk babakocsit, hogy nem tudtuk, fiú lesz vagy lány (egyik uh-n sem mutatta meg magát). Így nagyon élénk narancssárga - sötétszürke kocsit vettünk.

Most vettünk egy másikat is (egy könnyebbet, esernyőset, sportosat), ez piros-sötétkék.

Mindkét babakocsi jó fiúnak is, lánynak is. Mi minden ilyesmit (etetőszék, autósülés, kiságy, stb) úgy vásároltunk, hogy a jövendőbeli testvérnek is jó legyen a színe, akármilyen lesz a neme.

2009. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi sötétkék kocsit vettünk, világoskék és fehér kombinációval. Graco a márkája, Travel System. Nagyon szeretem, örülök, hogy ezt választottam. Masszív, sokrétű.

Egyébként a mi környékünkön nagyon sok kislánynak van kék kocsija. Múltkor a védőnőnél három kék babakocsi parkolt, mindegyik kislányt szállított. :):):) (A kis rózsaszín takaró benne figyelt mindháromban. Fényképezni való látvány volt, komolyan.:) )

2009. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekunk vilagos rozsaszin van es cam.kisfiunak nemlesz jo,de nekem mindig az volt az allmom ha lanyomlesrozsaszin kocsia lesz.
2009. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A férjem vette meg, a kérésem az volt, hogy zöld legyen benne, mert imádom ezt a színt.Így lett sötétkék/zöld színű.A lányom után most a kisfiam is ezt használja.Ja, és ez egy nem márkás kocsi, olyan "nevenincs", de nekem szuperul funkcionál!
2009. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bézs színű.
2009. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!