Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen oka lehet annak, ha...

Milyen oka lehet annak, ha nem akarja elfogadni a kanalat?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos és nem látom hogy jönne a foga.Mi lehet szerintetek még az oka?
2013. jan. 31. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A foga nem befolyásolja, az enyémnek, aki most lesz fél éves, 3 hónapja jön a foga, még nincs kint, mostanában az ujjacskáját, a kanalat, rágós játékot nyom az ínyéhez, ahol fáj neki. Anyatejes baba? Eddig elfogadta? Anyatejes öcsém sem akarta elfogadni:) Nehezen sikerült rávenni:) 8 hónaposan fogadta el végül.
2013. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, én úgy véltem, érzékeny az ínye, és a fém kiskanállal volt ez, de nem ennyi idősen, hanem később.
2013. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk, de nem kell aggódni. Kedden leszünk 7 hónaposak, 1 hétig kóstolgatott azóta sztrájk: semmi esetre sem nyitja ki a száját, erőltetni nem szabad. Bizony, lehet a foga, még nekünk sem bújt ki, de a doki azt mondta, csípheti az ínyét fogzáskor. Addig amíg ha mi minimálisan is, de gyarapszik, ne aggódj, nekem a védőnő és a doki is azt mondta gyakran előfordul, főleg igény szerint szoptatott babáknál. Majd akkor kell "beavatkozni" ha nem hízik vagy veszít a súlyából.Adj neki műanyag kanalat játszani és ültesd oda, amikor esztek, hagyd hadd nyúljon a kajába és kóstolja a kezéről.
2013. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már hozzátáplálok egy ideje,tápszeres baba egyébként!!!A kedvenc gyümijét sem fogadta el....
2013. jan. 31. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy már szépen evett kanállal? És csak most csinálja?
2013. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen!!!!!
2013. jan. 31. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!