Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlott az evés nálatok...

Hogyan zajlott az evés nálatok amikor már adtatok a gyerkőc kezébe kanalat?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok ilyen türelmetlen és ideges ezzel a kérdéssel kapcsolatban?

Egyszerűen megőrülök, hogy minden csupa főzelék lesz! Mennyi idő volt amíg megtanult enni egyedül a gyereked?


2013. jan. 30. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

2,5 éves de még mindig letudja magát enni.

De ha bele gondolok néha én is eleszem magamt.


14 hós volt mikor elöször elkérte a kanalat. ekkor kevergetett vele csak. Majd 15 hósan elkezdte a szájához emeleni és onnatól ö evett. akkor bementünk az Ikeába és lehet kapni békás elökét olyat vettünk.

[link]


na ebbe hullhatott a kaja ezerrel, még a levest is engedtem neki egyedül enni. sokat segített, 1-2 hónap után már nem kellett elöke csak folyékonyhoz adom rá.

2013. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mennyi idos? 10hosan kapott eloszor kanalat, de csak fogta, aztan amikor elkezte a foldre lapatolni az ebedjet eves helyett, elvettem tole, es darabosat kapott a tanyerjaba, 14hosan kapta vissza, de villat, igy most azzal probalkozik, de meg inkabb kezzel eszik, de a szaja fele veszi mar az iranyt, nem a foldre dobja
2013. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt, mikor el kezdte érdekelni, előtte nem kapott kanalat, úgy voltam vele, mint a szobatisztaságra szoktatással vagyok, míg az agya nem érik meg rá, felesleges a próbálkozás is. Most 16 hónapos, és nagyon ügyeskedik már a kanállal, sok megy az ölébe, de látványos a javulás. Villával még jobb, azzal ha eltalálja a falatot, nem is esik le, nagyobb a sikerélmény.
2013. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!