Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam egy hónapos ebben a...

Kisfiam egy hónapos ebben a jó időben mennyi időre vihetném ki?

Figyelt kérdés
Igazából tegnap voltunk kint elsőre 20 percet de ma lenne úgy egy órás dolgom..

2013. jan. 31. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fúj a szél, (nálunk nagyon fúj, Székesfehérvár) akkor nyugodtan vidd ki egy órára, nem lesz semmi baja.
2013. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nem volt még téli babám és ez nekem nagyon új.Most ,hogy nincs hideg a virúsfertőzésel riogattak,hogy könnyebben megkaphatja,dehát muszáj kimozdulnom .

2013. jan. 31. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
amíg nem jár közösségbe és nem tapogatják agyon, nem hiszem, hogy elkapja a vírusokat. Sétáljatok nyugodtan egy órát, nem lesz baja.
2013. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is igy gondoltam.Inkább tartok az iskolás korú tesók által hazahozott dolgoktól rengeteg a beteg gyermek sajnos ,ők miután megjönnek alapos mosakodás után mehetnek csak babázni. :)
2013. jan. 31. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk sétálni egy órát 6 hónapos, de a széllel vigyáz, mi Budapesten élünk, de ha szél van, elkezd sírni, és ha megjövünk nyugtalan. Jól be kell takarni, és megpróbálni a széltől elzárni:)
2013. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én csak a szél miatt nem viszem ki, de amúgy isteni idő van, sajnálom ezt a rohadt szelet... úúúgy kimennék.. :(
2013. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen itt is fújdogál.. :(
2013. jan. 31. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem merem kivinni a nagy szél miatt 2 hónaposomat. Pedig olyan szép napsütéses idő van...
2013. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor én is kihagyom ,megoldom másképpen vagy sehogy :D

Borzalom ,hogy ilyen szép az idő és mégsem lehet kivinni .

2013. jan. 31. 12:55
 10/10 anonim ***** válasza:

8as vagyok

Én jól betakarom és kinyitom rá az ablakot

2013. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!