Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S beteg lehet, vagy mi...

S. O. S beteg lehet, vagy mi van vele? Teljesen kudarcot vallottam mint anya

Figyelt kérdés

4,5 hónapos babámat,mint aki kicseréltek,napok óta semmi nem jó neki, megállás nélkül nyöszörög, sír, sehol nem jó neki.

Az éjszakánk katasztróra volt, fél12től fél2ig megállás nélkül sírt. Egyszerűen nem tudok rájönni, mi a baj. Kapott már Nurofent, Germicid-c, háthaa foga,ami jön zavarná. De ugyanúgy tiszta nyügike.

Én pedig az idegösszeomlás szélén állok,mert itt vagyok tehetetlenül, mert nem tudom mi nem jó neki. Apánál sem nyugszik meg. Decemberben is volt ilyen pár napja, nézte a doki,de nem talált nála semmit


2013. jan. 31. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Láza van?

Teste meleg vagy kihűltnek érzed, tehát hideg?

Lába, keze nem fázik?

Hasa nem fájhat? Raktad már lajhár pózba a kezedre?

Babakocsis sétánál sem nyugszik meg?

Nem lehet esetleg éhes vagy szomjas?

Amikor kapta a Nurofent, a kúpot akkor utána hogy viselkedett? Láthatólag megnyugodott? Vagy ugyanúgy üvöltött tovább is?

2013. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha a frontra érzékeny akkor tudom milyen... Igaz nekünk éjjel nem sírt olyankor de volt egy két olyan napunk mikor este a bőgés határán voltam. Szerintem sem a foga mert akkor a fájdalomcsillapítónak hatni kéne. Ma kettős front van mikor kisebb volt a lányom nem lehetett ilyenkor bírni vele. Mára kinőtte (talán).
2013. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem lázas, mértem, keze lába nem hideg, iszik pár kortyot és ugyanígy sír tovább. Szopizik rendesen, hízik is 3850 n-nel született 7200gr körül van most.

Éjszaka már én is azt hittem nem jó a tejem ,, adtam neki tápszert, de ugyanúgy sírt tovább.

2013. jan. 31. 14:32
 4/13 A kérdező kommentje:

Most kinn alszik a teraszon a babakocsiban, de ott is kelett jó 5 perc,mire megnyugodott.


Én már kibőgtem magam:(:(:(

2013. jan. 31. 14:32
 5/13 anonim ***** válasza:
2es vagyok. nekem a tejem nem volt elég a babámnak tápszert adtam neki, de nem volt mindegy milyen. a bebától iszonyatosan sírt kb úgy mint ahogy Te is leírod. nem lehet hogy a tápszertől fáj a hasa? időbe nem esik egybe a sírás kezdete meg hogy azt a tápszert kapja?
2013. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak anyatejes, eddig nem kapott tápszert.

CSak este már annyira kivotlam, és kerestem a megoldást, megivott belőle kb fél dl -t és ugyanúgy sírt. Egyébként milumil van itthon.

2013. jan. 31. 14:37
 7/13 anonim válasza:
100%

Először is hidd el, nem vallottál kudarcot, mint anya. Akkor tennéd ezt, ha nem foglalkoznál vele, hogy mi baja a gyerekednek. Szétaggódod magad érte, és mindent megteszel, amit csak bírsz - jó anya vagy! Nyugi. Ha orvos látta, és nincs fizikai baja, nem lázas, nem hány, nincs hasmenése, stb, akkor egyszerűen csak irtó nyűgös. Van ilyen sajnos. Nekem három gyerekem van, a legkisebb pokoli heteket-hónapokat okozott ugyanígy, a világon semmi nem volt neki jó, ordított, üvöltött, éjjel is nappal is, nincs mit tenni, ki kell bírni.

Tudom, hogy hülyén hangzik, de nem tudsz mást csinálni, mint hogy megpróbálsz amennyire lehet, lenyugodni, mert a gyerek a te lelkiállapotodra is reagál, ha full ki vagy borulva, ős is nehezebben nyugszik meg, megpróbálod minél többet magadra tenni, akár hordozókendőbe, sokat ringatni,babusgatni, és magadban mantrázni,hogy elmúlik, elmúlik, ki fogja nőni. Az én kis ordítósom, aki miatt konkrétan 8 hónapig nem aludtam az ágyamban, hanem a többi családtag nyugalma érdekében a földszinten tologattam a babakocsiban, és félóránként kezdett rá az ordításra - szóval mára már egy ötéves tündérbogár óvodás - mondjuk még mai napig ő a leghisztisebb a gyerekeim közül, de ez már már tészta.

Szóval nyugi, minden rendben lesz, és TÉNYLEG el fog múlni, bármennyire is nehéz ezt most per pillanat elképzelni :-)

2013. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
értem. akkor nem lehet az a kiváltó ok.. azért én a helyedbe holnap megnézetném dokival itt a hétvége... max azt mondják semmi baj de legalább ez megnyugtat valamilyen szinten hogy nem beteg. nem tudok sajna okosabbat mondani :(. kitartás!
2013. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50 ml tápszer az kevés egy ekkora babának. Az enyém 2 hónapos kora óta 180 ml-t eszik meg este. Ha esetleg kevés a tejed, akkor nem fog jóllakni 50ml tápszerrel.
2013. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

TErmészetesen többet készítettem, de nem kérte.


Egyébként más okból de mértem a súlyát szopi előtt és után, mindig csak 90 ket szopizott- a doki azt modnta, neki ennyi az igénye és kész.

2013. jan. 31. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!