Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba is beteg vagy rendellen...

A baba is beteg vagy rendelleneségel születik, ha az egyik szülő is nem egészségesen született?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyereket még fiatal vagyok hozzá,majd pár év múlva.

2012. dec. 22. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt azért írd meg légyszíves, milyen betegségről beszélünk, mert ez nagyon fontos.
2012. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szervi bajok,vég tag rosszul fejlődik. pl:.vese,sziv,agy nem jó fejlődése
2012. dec. 22. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos ezeket lehet örökölni:(

De a beteg fél menjen el majd kivizsgálásra, és az orvosok megmondják, mennyi esélye van a babának a betegségre.

2012. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Az első válaszoló konkrét betegségre gondolt szerintem.


Ha pl az egyik szülő úgy született, hogy nincs meg az egyik karja, attól még születhet teljesen egészségesen a baba, főleg, hogy ezt az uh-k alkalmával szűrik is.

Ha valamilyen öröklődő betegsége van, mondjuk vérzékenység, és fia születik, akkor bizony nagyon nagy az esélye, hogy ő is az lesz.

2012. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezekről nem is tudtam.Télleg meg van a riziko,ha beteg a szülő baba se ussza megg. Ki lehet szűrni valamivel?
2012. dec. 22. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:
De milyen betegségről van szó? Neked van valami betegséged, kutyáska?
2012. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező persze ezt ki kell vizsgáltadnod. Csak úgy a nagyvilágba ne csinálj gyereket, főleg a betegséged mellett.
2012. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
moira igen van rendeleneségem betegségem. Igen kutyáska vagyok,ami aranyos név-.
2012. dec. 22. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
De mi az a betegség?
2012. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
lukas szivvel születtem,szivbetegen platina van benne. Az agyam meg,lassu felfogásom. Nem vagyok autista és szellmi fogyatékos sem. betegségre és történetére,nem tudtam rájönni.
2012. dec. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!