Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babábál rózsaszín folt...

6 hós babábál rózsaszín folt a pelusban, mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy pelenkájában találtam ma délben 3-4 nagyobb gombostűfej nagyságú foltot, próbáltam nyomozni, hogy vizelet vagy esetleg folyás, de nem derült ki. Nem evett semmi színezőset, pontosabban még kedden kb 3-4 kanál paszírozott meggyet, de a széklete nem pirosas. Lehet ettől? Amúgy semmi baja, nem lázas, jókedvű, nem sír tehát nagy baj nem lehet, csak kiváncsi vagyok, más tapasztalt-e ilyesmit.
2013. jan. 31. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kislány, lehet hogy menstruál. ez előfordul a lány babáknál időnként
2013. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szopizik még?Mert ha igen,lehet megharapta közben a melled,ami vérzett,és úgy nyelte a tejet.
2013. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam van, de egyszer-egyszer nálunk is előfordult.

Mikor született, pár naposan még a kórházban azt mondta rá a doktornő mikor ijedten szaladtam utána a pelussal, hogy valami (nem emlékszem mi) még nem ürült ki a szervezetéből, nem kell vele csinálni semmit. Aztán még nyáron kétszer előfordult, azóta nem. Állítólag attól is lehet, ha kevés folyadékot ivott, és valami (amit szintén nem tudok mi), besűrűsödött a vizeletében. Mindkétszer mire orvoshoz vittem volna, már nyoma sem volt, elmúlt magától.

2013. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló:a bilirubin nem ürült még akkor ki.
2013. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Céklát nem ettetek?
2013. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Golan Trevize ***** válasza:
Nem maga a pelenka színeződött csak el?
2013. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, igen, kedves 4., tényleg az volt, köszi!

Bár nyárra már biztos nem amiatt volt (akkor már 7-8 hónapos volt), de elmúlt magától. Ahogy utána olvasgattam, ez sokaknál előfordult, de nem derült ki az oka.

2013. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

uh ne haragudjatok, a lényeges dolgokat nem írtam, tehát már nem szopizik, és nem evett színeszőset se cékla se semmi, bár meggyet napokkal ezelőtt igen, kb pár falatot.

Azóta nem volt több ilyen pelus, és semmi baja, de a kevés folyadék az tuti így van, mert alig tudtam belediktálni a vizet pár napja és még a menstruáció is elképzelhető, mert olyan kenődősebb volt a dolog.

Köszi

ma mindenképpen agyonitatom és figyelem , lesz -e még ilyesmi

2013. febr. 1. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!