Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeri valaki Szénégető...

Tundecske kérdése:

Ismeri valaki Szénégető Viktóriát? 17. kerületben Dévény féle tornálval foglalkozik. Esetleg járt hozzá valaki? Bevállt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hozzá járunk, tündéri az a nő! :) Még csak 4* voltunk, de már látni a javulást a fiamon.

A Te babádnak milyen problémája van?

2013. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hypotóniás a babám, ki van fordulva a bokája és ferde a csípője. Eredetileg úgy volt, hogy csak annyi a gond, hogy nem nyomja ki magát teljesen hason fekve. Nálatok mi a gond? Hányszor jártok hetente?
2013. jan. 31. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk elég sok a gond, a fejét nem emelte egyáltalán, és ami izma nem letapadva van, az laza. A lábai nem szimmietrikusak, az egész kis teste ferde, a karjait alig bírta emelni, a fejét balra fordítani... 1 héten 2* járunk.
2013. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem nagyon kellemetlen tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

Preventív céllal vittem el hozzá a 10 hónapos kisfiamat egy apróság miatt és olyan súlyos problémákat állapított meg /hypotonia, szerteágazó mozgásszervi és mozgásfejlődési eltérések/, amiket sem a gyerekorvos, sem másik két gyógytornász, sem pedig neurológus nem erősített meg. Másrészt kommunikációs stílusa arrogáns és bűntudatkeltő. Mikor mindezeket később visszajeleztem neki, akkor támadó és lekezelő volt és elmondta, hogy ettől semmi sem fog változni.

Mástól is hallottam hasonló történeteket vele kapcsolatban és az itteni hozzászólások alapján nekem úgy tűnik, hogy tendenciózusan ugyanazt a visszajelzést adja, hogy azután hozzá vigyük fejlesztésre a gyerekünket. Tehát szerintem sem a szakmai felkészültsége, sem a modora nem elfogadható egy magánrendelés keretein belül.

2013. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!