Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról az anyáról...

Mit gondoltok arról az anyáról aki azzal foglalkozik hogy más hogyan eteti a gyerekét? Miért zavarhatja annyira ha valaki lefogja a gyerekét hogy ne hadonásszon és partedlit is köt a nyakába?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nincs elég dolga, unatkozik!
2013. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyenek nem jöttek még rá,hogy a saját házuk ajtaja előtt kellene sepregetni,vagy mert annyira el vannak telve maguktól,hogy azt gondolják,hogy ahogy ők csinálják,ahogy ők gondolják az úgy a helyes.

Mindig is utáltam az ilyen minden lébe kanál embereket!

2013. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem. Én is teszek partedlit a nyakába , bár a kezét ne fogom le.
2013. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Túl sok a szabadidejük. Ha nappal a kertben gazolna , az állatokat etetné, trágyázna, ásna, kapálna, pucolna, feldolgozna, főzne mosna takarítana, eszébe sem jutna azzal törődni, hogy ki hogy etet kicsodát :)
2013. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Én sem bírom az olyen embereket, akik mással foglalkoznak. Én h.lye még válaszoltam is, hogy miért kéne lefogni a kezét (ismerek olyat, aki nem csak finoman fogja a kicsi kezét), én ebből indultam ki, jól le is lettem pontozva. Egészségére. Biztos jobban aludt.
2013. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az az anya, aki a nagy ráérésében földművelés, állattenyésztés helyett azzal foglalkozik, hogy más hogyan eteti a gyerekét. Üdv. mindenkinek. :-) Nem zavar, ha lefogja (nem pedig pusztán eltereli!), és pléddel leteregeti az egész gyereket úgy, hogy csak a feje látszik ki (nem pedig szimplán előkét köt a nyakába!)(végülis nem az én gyerekem...), csak drasztikusnak tartom, és kíváncsi voltam mások véleményére. És azt gondolom magamról, hogy igenis kíváncsi vagyok arra, hogy ki mit hogyan csinál a gyermekgondozás-, nevelés során, kinek mi a véleménye bizonyos dolgokról. Talán a kedves kérdezőnek is savanyú a szőlő? Akik meg magyarul nem képesek szöveget értelmezni, azok tanuljanak meg. :-)
2013. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!