Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is bolond vagyok?

Szerintetek is bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Ott kezdeném hogy 4 gyerekem van.

kettő 19 hónapos egy 3 éves és egy 5 éves.

Néha betyárul nehéz velük mert van mikor min a négyen egyszerre bolondulnak meg és hisztiznek folyamatosan,DE muszáj ezért nekem mindig panaszkodni???

Csupa mosoly anyuka nem lehetek aki élvezi hogy a gyerekeivel sétál és neveli őket?

Mikkor megyünk oviba a nagyokért akkor mindig megkapom a többi anyukától hogy ezt ők nem bírnák.Ma pedig nagy nevetve mentünk be párommal és mikor már csak én voltam bent akkor hallottam a távozókat hogy bolond ez az asszony.

Miért olyan nagy baj hogy nem sírva hanem mosolyogva megyek sétálni és élvezek minden percet a gyerekeimmel?


2013. jan. 31. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:)) dehogy vagy bolond, :) nagyon aranyos vagy és jó kedvem lett hogy elolvastam:)

Nekem még "csak" 3 van hasonló elosztásban:) (5.5, 3, 18 hó)

Bizony szoktam néha fáradt rosszkedvű vagy szomorú is lenni sőt tovább megyek néha ideges is (de szerintem a legtöbb anyukának 1-2 gyerek mellett is van hogy tele a hócipője).

Én meg pont azt érzem és kapom meg néha hogy minek vállaltam 3-at ha nem 100% rózsaszÍN FELHŐCSKÉKEN lebegek és nem 100%ban csak mosolygok és fitten frissen pattogok körülöttük...

Úgyhogy csak ezt tudom erre mondani hogy az embereknek semmi se jó, meg az ellenkezője se:DD

2013. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek hogy Te így bírod. Meg sok a rossz indulatú ember. Le a kalappal előtted én néha egyel is alig bírok.
2013. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy bolond! En felnezek a sok gyermekes anyukakra, a sok rosszcsont pedig megmosolyogtat. Ha idom engedi, szeretnek en is 3-4 gyereket, pedig egy gyerekkel sem konnyu neha:)
2013. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ma mikor ezt meghallottam nagyon rossz kedvem lett hogy azt hiszik hogy bolond vagyok mert mosolygok és párom hiába mondja hogy hagyjam annyiba egyszerűen nagyon a szívemre vettem.nem szeretném ha azzal jönnének a gyerekek haza az oviból hogy az anyukájuk bolond.

Nem is tudom most nagyon a föld alá döngöltek és lehet hagynom kéne az egészet ahogy a párom mondja.

2013. jan. 31. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok ugyan, ne foglalkozz vele szerinted a gyerekeidnek mi a jobb ha mosolygós kiegyensúlyozott anyával élnek, akin látszik hogy BOLDOG hogy ők vannak neki ( a gyerekek) és élete értelmének tartja őket vagy az ha megjátszottan mogorva rosszkedvű vagy ideges lennél hogy másnak megfelelj, és mondom-mint írtam ugyanezek az anyukák akkor meg azért szólnának meg hogy na ennek is minek ENNYI GYEREK. Mert aki rosszindulatú és imád más életével foglalkozni, annak mindegy min talál fogást...emiatt ne legyen rosszkedved...
2013. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A minap egy 5gyerekes anyukával utaztam, és a két kicsimmel jól elvolt. Mikor mondta, hogy 5gyereke van ledöbbentem. Én speciel ezzel a két hurrikánnal nem bírok, ő meg 5el megküzd:D Nekem azt mondta, hogy úgy a 3.után nem számított a következő. És élvezte őket.

És én irigyellek- pozitívan- hogy van erőd, és ideged.

2013. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most nem rég megkérdezte a nagylányom hogy miért vagyok szomorú és a párom elmondta nekik erre jót nevettek.:-)

És azt mondták nem is vagyok bolond, csak vidám.Most ez után a beszélgetés után megint jó kedvem lett.

Ritkán van rossz kedvem de akkor ők nem csak észre veszik hanem fel is vidítanak.

Imádom őket és igazuk van nekik is és nektek is nem érdekel, hogy bolondnak tartanak mert jól érzem magam és boldog vagyok.Élvezni fogom hogy anya vagyok és nem hagyom hogy ezt ilyen emberek elrontsák.

2013. jan. 31. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kar h a kerdezot nem lehet zold manccsal ertekelni, mert en megtennem :) nagyon pozitiv egyeniseged van!
2013. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irigyelnek, h jókedvű vagy, nekem egy van, de sokszor olyan szomorú vagyok, pedig boldognak kellene lennem.
2013. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 petera6 ***** válasza:

A hangsúly is arról árulkodik, hogy egyértelműen rosszindulatúan mondta rád ezt a illető?

Tudniillik, én magamról el tudom képzelni, hogy meglátom ezt a 4 gyerekes, nevetgélő anyuka képet, és azt mondom "ez tuti bolond"! És közben ezt gondolom: de rohadtul irigylem, hogy ilyen lazán, és jól tudja kezelni a 4 gyerekét, amikor én nekem még csak 6 hete van a hasamban a baba, mégis majd beszarok, hogy ne legyek egy besavanyodott, mindenért nyavalygó kismama, majd anyuka :D. Tehát ironikusan mondanám rád :)

2013. febr. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!