Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves fiam nem engedi...

Másfél éves fiam nem engedi levágni a körmeit, tiszta bolond! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kezéről sem, a lábáról meg egyáltalán! Valahogy lefogtam és a kezéről levagdostam, de visit, ordit! A lábát le sem tudom fogni, mert kiforog, tiszta erőből rugdal és visít! Eddig simán engedte, tarrtotta a kis kezét. Pelenkázásnál is ugyanez. Ugy kell leszoritanom! Mitől gajdult így meg? Hiába énekelek, mondókázok, adok oda addig tilos dolgokat, esélyem sincs. Mit tesztek ilyenkor?
2010. máj. 9. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Édesem, alvás közben vágd le. A lábkörmeit úgy szoktam, hogy nagyágyon altatom és zokni van a lábán azt könnyen le lehet húzni
2010. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a pelenkázásnál meg adj valamit a kezébe . Nálunk a távirányító vagy a popsitörlő csomag a nyerő.
2010. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hason alszik most is épp:) így nem tudom a lábáról levágni! Vagy mégis? Tudom béna vagyok, segitsetek! Kifog rajtam egy 11 kilós vakarcs!!
2010. máj. 9. 16:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát várd meg , míg hátára fordul. Vagy ha nem fordul, akkor holnap altasd háton :)
2010. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem èn altatom, alszik ő magától:)) vagyis addig forog mig hasra nem vágja magát:) azért köszi!
2010. máj. 9. 16:12
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor óvatosan fordítsd a hátára :)
2010. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én sosem vágom úgy a körmeit, hogy alszik. Van egy póz, amiben mindig tök nyugi marad. Szembe ültetem magammal a fotelben, szopipárnával támasztom meg, és ahogy a mellkasomhoz fogom a lábát, nem is akarja, nem is nagyon tudja mozgatni. Közben valamivel játszik, lefoglalja magát.
2010. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem ébresztgetem hanyatt fordítással az "alvó oroszlánt:)"! A fotelos módszer nem rossz...borzasztó kis makacs!
2010. máj. 9. 16:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi vért izzadtunk a párommal, hogy valahogy lefogjuk, vagy próbáltam elterelni a figyelmét, de semmi nem hatott neki. Remélem, neked fog.
2010. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Apa nem segit, nem birja a gyereknyúzást:(((
2010. máj. 9. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!