Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Top Rider autóülés valóban...

A Top Rider autóülés valóban jól szellőzik? Konkrétan ezt szeretnénk megvenni.

Figyelt kérdés

www.neobaby.hu/index.php? PHPSESSID=cf49410f7b3502865e3ef39a4643b6a3&lap=xarukmut&xxazon=1369&PHPSESSID=cf49410f7b3502865e3ef39a4643b6a3



Fontos lenne hogy szellőzzön, mert izzadós a babám.


2009. szept. 3. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen néztem ki, szerintem szuper választás.
2009. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik ez az autós ülés, de ha izzadós a babád, hát nem tudom. Mikroplüssnek látszik a huzat, az meg szerintem nem nagyon szellőzhet mert nagyon tömör anyag. De lehet hogy rosszul gondolom, csak nekem ez ugrott be elsőre!

Amúgy én pont ezzel a gonddal küzdök, az én babám is izzadós és még nem tudom milyen ülést vegyek neki.

2009. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez van, csak piros színű és szerintem egyáltalán nem szellőzik. Állandóan le van izzadva benne a babám, pedig egy szál bodyban utazik. Ki is bélelem textilpelussal, hogy szívjon az izzadságból valamit, de egy hosszabb út után (már fél óra után is )katasztrofális a helyzet. Amúgy nagyon jó az ülés, jól elvan benne a kislányom. Jól dönthető és hatalmasakat szokott benne aludni :)
2009. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor ha tényleg kényelmes, megvesszük, aztán nyárra rendelek hozzá légáteresztő betétet, mert néztem hogy ilyet is lehet kapni :-)

2009. szept. 3. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!