Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 8 hónapos. Mostanában...

Lányom 8 hónapos. Mostanában nagyon gyakran keservesen felsír éjszaka. Mi lehet ennek az oka? Tudok ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jön a foga! Nem rágja a kezét nagyon? Én néha már adtam a fiamnak Nurofent, hogy tudjon aludni rendesen. Illetve még a Viburcol homeopátiás kúpot is ajánlom. Valakinél beválik, valakinél nem, de egy próbát megér! Remélem, hogy tudtam segíteni! Amúgy mennyi foga van már?
2013. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 foga már kinn van, de eddig nem csinálta ezt fogzáskor. Én is erre gondoltam, de ez a foga most ennyire megviselné? A többi szinte úgy kijött, hogy észre sem vettük...
2013. febr. 1. 07:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 10 hónapos lesz a napokban, de ő is ezt csinálja, kb. 8 hónapos kora óta. Fogalmam sincs mi lehet ez, már én is a fogzásra gondoltam, mert 8 hónaposan jött felül a két foga, és alig kibújt, már kezdődött előről. Most 4 jön neki egyszerre, és még mindig kínlódunk, mert még csak 1 bújt ki belőle. Lehet a fogzástól is, vagy arra gondoltam még, hogy rosszat álmodik.
2013. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is 8 hósak vagyunk kisfiú.És mi egy hónapja ezt csináljuk.Fogunk még nincs és a doki azt mondta nem is látja és nem is érzi.1-2nap alatt tanult meg állni,sétálni kapaszkodva,négykézlábazni.A hirtelem mozgás fejlődés okozza neki az álmatlanságot még álmában is képes felállni a kiságyba.
2013. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!