Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik babájának (kislány)...

Akik babájának (kislány) gyorsan nő a haja, mit kezdetek vele?

Figyelt kérdés
10 hónapos lánykámnak nem szeretném levágatni a haját, viszont hiába fésülöm oldalra a hajacskáját, belelóg a szemébe. Hajpánttal próbáltam, de nem nagyon jött be, leszedegeti magáról. Csatot lehet a hajába rakni, amin puha textil bevonat van? Mi a megoldás, hogy oldjátok meg?
2013. febr. 1. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit igazittatnék azért rajta,gondolj bele erősödik is kicsit a haja,meg nem nőhet neki amolyan ahogyesikugypuffan módon.
2013. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En elcsatoltam neki már elég korán. Meg puha gumit is tettem bele.
2013. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányaimnak hatalmas hajuk van. Másfél évesek, már kétszer voltunk fodrásznál. Azért nem én vágom, mert a fodrász egyenletesen le tudja vágni. Minden vágás után még sűrűbb lett és gyorsabban nőtt a hajuk. Most még egyszer elviszem őket a fodrészhoz, télen úgysem látszik a sapi alatt, hogy rövid a hajuk (bár így is csinos lehet szerintem), és tavaszra pont megnő nekik. Én a csatokat, gumikat nem tartom nagyon jó ötletnek, félnék, hogy a szájába kerül vagy megszúrja,a gumi húzza neki. Anno és sokat copfoltam a hajamat, és elég erősen hullott ott, ahol a gumi húzta. Nagy hajú gyereknek szerintem az a legjobb, ha rendszeresen vágatod, legalábbi az elején.
2013. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes legalább egyszer levágni, vágatni. A lányomnak is gyorsan nőtt, de kb. 8 hónaposan lenyirtuk az egészet olyan 2,-5 - 3 centisre. Úgyis jött a nyár, legalább nem izzadt alatta. Most lesz másfél éves, a frufruját szoktam vágni, a többi csak van, de mivel kunkori, nem látszik akkorának, mint amilyen hosszú :D Cofizni lehetne már 2 felé, de nem tudom, csak fürdésre, mert kiszedi belőle. Én se szeretném, ha hajgumit, csatot enne, úgyhogy nem teszek a hajába semmit, de elöl vágjuk, hogy kilásson :)
2013. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor majd ha megyek a fodrászomhoz, megkérem vessen a kis királylányra is egy pillantást :)

Bár elképzelni sem tudom, hogy hagyja, hogy levágják a haját, azt se engedi, hogy leellenőrizzem, hogy nem tért-e vissza a koszmója...nah mindegy, majd lesz valahogy...

2013. febr. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!