Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok játszani 2...

Mit szoktatok játszani 2 hónapos körüli babával?

Figyelt kérdés
Én szoktam neki énekelni,tornáztatom,mutogatom neki a játékait.Van valakinek még valami ötlete?
2013. febr. 1. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyi még éppen elég neki!
2013. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi bőven elég neki:).

Miért szeretnél kifejezetten játszani vele:)?

2013. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,5 hónapos,én is kb ezeket szoktam csinálni,amiket te írtál.Szerintem ez még elegendő játék egy kicsi babának.Az enyém pl.ha egy fél órát játszunk,már látom,hogy kezd fáradni és ölbe kívánkozik,vagy olyankor esetleg berakom a hintájába és közben énekelek,mondókázok neki,aztán szépen lassan el is alszik.
2013. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az,hogy kifejezetten játszani szeretnék vele:)csak kíváncsi voltam,hogy mit lehet még "csinálni" egy ekkora babával.
2013. febr. 1. 13:10
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Mutogatod neki a lakásban az érdekességeket, kinéztek az ablakokon, beviszed magaddal a konyhába a mózest amikor főzöl és mutogatod neki a dolgokat, meg beszélgetsz hozzá.. ennyi elég :)
2013. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!