Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha darabosan jön ki a kaki,...

Ha darabosan jön ki a kaki, akkor még nem érett a baba gyomra a darabos kajára?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első próbálkozásokat még nem tudja megemészteni, ezért kell fokozatosan hozzászoktatni, még nem ismeri fel a szervezete, úgyhogy szépen lassan . Gondolom 4 hónapos azért már elmúlt !
2013. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a másik lehetőség, hogy túl sokat evett és a felesleget nem emésztette meg a pocija
2013. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eleinte a darabok darabosan köszönnek vissza a pelusban, aztán ahogy megtanul rágni az ínyével, úgy egyre kevésbé.

És ahogy a fogai is kinőnek (az őrlők), úgy még jobb lesz az eredmény.

De pl. a főtt kukorica még sokáig darabokban jön vissza, nagyobb gyereknél is, ettől nem kell megijedni.

Valami azért felszívódik belőle.

2013. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a baba?
2013. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

8 hónapos :)

Az ebédjét, uzsiját eddig mindig botmixerrel pépesítettem neki, viszont tegnap csak villával törtem neki össze. Nagyon ízlett neki, úgyhogy a végén már mi állítottuk le, hogy elég lesz, mert kipukkan a végén :)

Az párom pelenkázta a kaki után, és ő mondta hogy voltak darabok is a pelusban.

2013. febr. 1. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Egyre kevésbé lesz az darabos.

Én most a 3. babámmal jártam úgy, hogy amikor 6 hónaposan elkezdtem kínálgatni, nem akart elfogadni semmi kanalas pempőt, bárhogy próbáltam.

Aztán kezébe nyomtam a puhára főtt almát, és szépen megette.

Ő is 8 hónapos most, csak darabosat eszik egyedül és kézzel. Legalább nem kell turmixolni. :o)

A (durum)spagettit úgy szippantja be, ahogy kell. :o)

Kenyeret katonákban eszi, szépen, kis darabokba vágom, amit lehet, de van, amit ő is szívesen harap. (Időközben 3 foggal :o)

2013. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, a lényeg lemaradt. Pl. a sárgarépán jól látszik. Eleinte úgy és akkor a darabok voltak a pelusban, ahogy megette, mostanra kis foszlányok vannak.
2013. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak kb. másfél éves koráig köszönt vissza egy az egyben a menü a pelusában, időnként elég ijesztő volt. Amikor kijött hátul az összes foga, megszűnt ez a dolog, de a kukorica például még a mai napig változatlanul megy át rajta, pedig már 2,5 éves.
2013. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!