Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet sötétzöld 5 és...

Mitől lehet sötétzöld 5 és fél hós kislányom kakija?

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja folyamatosan sötét zöld, néha neon zöld, szóval a zöld minden árnyalata. Csak anyatejes, soha életében nem látott még se tápszert, se teát, se semmilyen ételt. a gyerek orvos azt mondta, hogy ilyet még sose látott, de ha nincs egyéb tünet, mint pl hasfájás, akkor biztos semmi gond. Nos egyéb tünet nincs, de azért én aggódom picit. Volt valakinél esetleg ilyen? vagy mitől lehet? enni amúgy 3-3 és fél óránként szokott, először a jobb mellemből, mert abban jóval kevesebb van (kb 40-50 mili), és utána a balból, amiből addig eszik, amíg jól nem lakik.
2013. febr. 1. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

az én lányomnak is volt ilyen többször is annó, de hogy folyamatosan??? nem tudom...

még azt szokták mondani, hogy túleszi magát, és azért, vagy lehet nagyon erős a tejed...

De hát ha a doki nem küld sehová vele, akkor mit tudsz tenni??

Azért én lehet kierőszakolnék egy pisi+székletvizsgálatot...

2013. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen? Nekem a gyerekorvos azt mondta normális,valószínű túlette magát és nem kell aggódnom az ő fia anno szinte csak ilyeneket produkált 1 éves koráig.

2013. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves második, pontosan ugyanilyen!!!! túlevés? ez csak azért fura, mert most direkt mértem pár napig az evéseket, és 100-120 ml-nél nem evett többet. de lehet ezek szerint neki még ez is sok? mindenesetre köszi :)
2013. febr. 7. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi ha esetleg gusztustalan ilyet feltölteni.... :) Nekem ennyit mondott a doki. A neten több mindent írnak rá, de szinte mindenhol normális jelenségként írják. Okozhatja még fogzás is. Ebben is lehet valami ,mert a kisfiam azóta is ilyen zöldet kaksizik és 2 hete elkezdődött a fogzási időszaka.
2013. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem nem gusztustalan, napi szinten látok ilyet :) köszönöm szépen a válaszodat, akkor megnyugodtam :)
2013. febr. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!