Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan keszitsem el 6.5 hos...

Hogyan keszitsem el 6.5 hos babamnak a ceklat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Főzd meg külön vízben, és önts le. Keverd össze a krumplipürével:)
2013. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vágd apró kockákra és főzd meg krumplival együtt! Utána turmixold! Az én babám mondjuk a mai napig nem eszi meg! :) Gyereke válogatja!
2013. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Azt olvastam,h edes es ezert szeretik a babak.Remelem megeszi,mert amugy semmi zöldseget nem akar megenni...
2013. febr. 1. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meghámoztam, feldarabolta és megfőztem. Utána turmixoltam és simán, magában ette a lányom, nagyon szerette. De almával is ette. (Ő krumplival nem igazán evett meg semmit, de persze azzal is adhatod.)

Amúgy meg is sütheted, hámozd meg, és csomagold alufóliába. Kb. 1-1,5 óra míg átsül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sütve a legfinomabb és a legtöbb tápanyag is így marad benne. Megpucolod, összedarabolod (hamarabb sül), alufóliába csomagolva be a sütőbe. Ha kész, lehet turmixolni, almával nagyon fincsi. Ha túl "száraznak" látod, babavízzel hígíthatod. Nem emlékszem már mennyi ideig sütöttem, talán fél-háromnegyed órát, fogpiszkálóval lehet ellenőrizni.
2013. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!