Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütés köldökben?

Kiütés köldökben?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves, tegnap evett először főtt tojást. Babapiskótát kiflit már kapott régebben... Tegnap kapott először kenyeret. Reggel piros pöttyök lettek a köldöke körül és a köldökében is. Ma is kapott kenyeret,ez a kovászolt kenyér a sparban(500 ft 1 kiló) és most vettem észre hogy a csuklóin is kiütések vannak. Ha nem ételhez van köze,akkor mitől lehet? Semmi baja nincs. Beteg volt 1 hétig hörghurut gyulladása volt,az első 3 napban algoflex babyt kapott,utána semmi mást! A köldökénél nem múltak a kiütések :(
2013. febr. 1. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
nemárt egy orvosnak megmutatni lehet ételallergia de az is lehet hogy csak öblítő,mosószer ha váltottál persze csak akkor.
2013. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Moseszembe jutott,h hétfőn kapott kenyeret először. Nem váltottam másik mosószert. Gasztoenterológiát hanyagolom,mert 21-én voltunk befekvésen és 22-én haza is jöttünk,mert ott kapta el a hörghurut gyulladást és a hányás hasmenéses vírust
2013. febr. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!