Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves gyermekem allergiás...

2 éves gyermekem allergiás lett valamire, valószínűleg az én antibiotikumom ment át szoptatással, de lehet, hogy tojás miatt ütötte ki, Mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
Korábban is evett már tojást, de semmi baja nem lett tőle. Tegnap kezdtek el kijönni a pöttyök rajta, kapott Fenistilt meg Calciumot, de mára már tele van az egész teste, arca, eléggé be is van rekedve. Mikorra múlnak el a pöttyök, vagy mi lehet belőle? :(

2013. jan. 29. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz, mert ha kapott fenistilt, meg kálciumot és még most sem múltak el a pöttyök, hanem még jött hozzá, akkor lehet komolyabb a gond, vagy nem is allergia, hanem valami más jött ki rajta.
2013. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szoptatást hagyd abba, nagy bajt tudsz most előidézni,ha az antibiotikumra allergiás.
2013. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha penicillin tartalmú antibiotikumot szedsz, könnyen lehet penicillin allergia, annak ilyenek a tünetei.


De lehet vírusfertőzés is, nekünk is volt hasonló pöttyös kiütés, 1,5 hónapig szenvedtünk vele.


Bőrgyógyász?

2013. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne szoptasd, mert folyamatosan mérgezed ha az antibiotikumtól van!

A kalciumnak, fenistilnek el kellett volna, vagy enyhítenie kellett volna a tüneteket, de ha meg azoptatod a kalcium mellett, nem javúl, csak romlik!!!

Meg is gyulladhat a gyerek, ha belül is kiütéses lesz, bedagad az a légitak! Vidd el orvoshoz!

2013. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap orvosnál vele, már tegnap délutántól nem is szopizik, de azért felhívom az orvost. Azibiot-ot szedtem, azt mondták nincs benne penicilin, mert mondtam, hogy allergiás vagyok xrá.
2013. jan. 29. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!