Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak tegnap óta könnyezik...

Babámnak tegnap óta könnyezik a szeme és piros is! Kamilla teával törölgetem neki! ez így jó? Csütörtökön megyünk a védőbe! Addig is ne vigyem ki ebbe a szeles időbe ugye?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó a kamilla teás törölgetés. Lehet hogy huzatot kapott. Ha nem muszáj ne vidd ki a nagy szélbe. Pár nap alatt elmúlik.
2012. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne vidd ki!Borogasd neki,de nem meleg kamilás vizzel!Hideggel!Mert azzal csak rontasz!
2012. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oké!nem viszem ki!!!!köszönöm hogy írtatok!
2012. dec. 3. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Vidd el az orvoshoz!!!

Csütörtökig rosszabbodhat, és mivel beteg, a védő őhöz, az egészségesek közé be sem szabad vinni!

Na meg a kamillás lemosást sem mindegy hogy csinálod!

1 vattàt bele mártasz a kamillába, egyet török sz a szemén, majd új vattát megint mártassz, megint törölsz egyet, majd a másik szemet ugyan így, de naponta 6-7 alkalommal kell hogy érjen valamit, de nem

Biztos hogy olyan baja van, amin ez segít!!!

2012. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
attól mert könnyezik a szeme még nem "beteg".és muszáj leszek bevinni a védőbe!!
2012. dec. 3. 12:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsi?
2012. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5 hónapos!
2012. dec. 3. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kis gyuladas van a szemen. Ha szoptatsz akkor nyugodtan torolgetheted anyatejes vattaval. Pici anyatejet lefejsz, hogy bele tudd martani a tiszta vattat. Hidd el csodakra kepes. Az en kisfiamnak is konnyezett a szeme es szegenykemnek reggelre ossze is volt ragadva, alig birta kinyitni. Nekem a vedono mondta, hogy az anyatejnel jobb nincs. Masnapra semmi baja nem volt. Napi 4-szer mostam le anyatejes vattaval es pici anyatejet csepentettem a vattarol a szeme sarkaba (belul). Rengeteg antitestet tartalmaz es gyuladas csokkento hatasa is van. Kulfoldon elunk es itt nagyon ajanljak ilyen esetekre.

Ha nem szoptatsz akkor a kamillas torolgetes is jo, ahogyan elottem mar irtak.

2012. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A törölgetésnél arra ügyelj, hogy kívülről befelé törölj, mert a könnycsatorna a szem belső oldalán van, és ha bentről kifelé törölsz, akkor szétkened a szemén a könnyet/váladékot, tehát nagyobb felületen fertőződhet.
2012. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom holnap lesz 7hetes neki kötöhártya gyulladása volt!ma cseppentek neki utoljára.

nekem nem ajánlották a kamillát ugyanis az szárít.az első nap én is azzal törölgettem neki de hajnalra össze csípásodott tőle.aztán mondták hogy forraljak fel vizet várjam meg még kihül és azzal törölgessem a szemét kintről befelé!és nem vattával hanem steril gézlappal.

aztán másnap kaptunk brulamicyn szemcseppet.

egyébként ha hamarabb tudom én is anyatejet csepegtettem volna bele,de sajnos én ezt a napokba tudtam meg!

jobbulást a kicsinek

2012. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!