Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadattátok a bárányhimlő...

Beadattátok a bárányhimlő elleni oltást? Hány hóstól lehet? Mibe került? Mellékhatás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Én nem adatom be a kisfiamnak, essen túl rajta kiskorában ( ha egyáltalán elkapja ), mert felnőtt korban veszélyes.
2009. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Én sem adattam be,nem is fogom.
2009. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én be fogom adatni a babámnak. Úgy rémlik, másfél éves kortól lehet?? Sajnos a többi kérdésedre nem tudom a választ.
2009. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek: ha beadatod,akkor nem fog felnőtt korban se beleesni
2009. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Be adattam a fiamnak de már ovis korában. Akkor olyan 6 7 ezer forint volt. Nem a bárányhimlőtől féltettem igazán hanem a súlyos szövődményektől amik felléphetnek közben.
2009. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én biztosan nem adatom be neki, essen át rajta gyermekként. Az oltás 15 évig hat, és utána is elkaphatja, csak súlyosabb lehet.
2009. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a kérdést én tettem fel, és az egyik anyuka küldött egy jó linket. Olvasd el!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap adattam be neki. Azt mondják így is elkaphatja ha elkapja, de nem fog akkora lázzal járni, és nem viseli majd meg annyira. Nem tudom a mellékhatásokat, mert a 18 hóssal együtt kaptuk meg, és lázas kicsit, de jó a kedve. Nemtom melyik oltástól. Remélem segítettem. Ja, és én még nem voltam himlős, és magamat is be fogom oltatni, nem akarok egész hátra lévő életemben rettegni, hogy vajon mikor kapom el...A fiamnak már nem kell félnie, ha nagy korban kapja is meg, nem lesz rá veszélyes.
2009. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!