Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyerekei között 2,5 év körüli korkülönbség van?

Figyelt kérdés

Tapasztalatcsere miatt kérdezem. Kislányom imádja a 6 hetes kis húgát,de hiába mondjuk el többször is,hogy ne akarja felemelni,a fejét óvatosan simogassa,ne ugráljon felette stb. Nálatok is ilyen a helyzet? Mi már 4 hetesen a koponyaröntgent is megjártuk,mert ráhuppant a fejére:(

ja és arról nem is beszélve,hogy szegény pici alig tud tőle aludni egész nap,mert mindig hangos, és ébresztgeti ha végre sikerül elaltatnom. Mikor fog javulni a helyzet?


2013. febr. 2. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

31 hónap van a gyerekeim között.

Amiket leírtál nálunk is mindennapos jelenség amióta a pici megszületett. Most 1,5 éves, de még nem igazán változott a nagy hozzáállása. :(

2013. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 21 hónap van.


èn elev lányomat úgy nevelem hogy megpróbálok nagyon kevés nemet használni. vagy is nem azt mondom, hogy ne emeld fel hanem azt mondom, hogy simogasd meg a lábát. vagy ha simogatja durván akkor oda megyek és mutatom neki, hogy hogyan kell, ha ugrálni akkar, akkor nem nemet mondok, hanem megmutatom hogy hol ugrálhat és oda vezetem és együtt ugrálunk majd ö folytatja.


Lányom nagyon jól bánik a kicsivel, most 7 hós már a kicsi, de mindig nagy szeretettel megy felé.

A pici nálunk is rosszabbul alszik mint a nagy, de külön szobája van és leteszem oda és oda tilos bemenni míg a bébi alszik.

2013. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a nagyobb gyereknek most újdonság a kistesó.próbáld meg bevonni dolgokba például hogy adja neked oda a pelust amikor pelenkázod meg ilyenek.lehet hogy féltékeny is és amiatt is csinálni.ő nem tudja hogy a kistesó milyen törékeny.légy türelmes.ha a kicsi elaludt tedd be a kiságyba és mennyetek ki a szobából a naggyal.persze zárd be a szobaajtót.úgyis hallod ha a kicsi felkel.addig pedig játsz a naggyal egy kicsit hogy érezze ő is fontos.
2013. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ennyi lesz a korkülönbség, és én nagyon félek, mi vár rám ...
2013. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!:) Nálunk is pontosan ez a helyzet, mint nálatok. Sajnos én megoldást még nem igazán találtam. Figyelek ezerrel, de így is volt már hogy ráesett, megdobta játékkal, stb. Bízom benne hogy majd változik ez.
2013. febr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!