Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenguru 9 kg felett?

Kenguru 9 kg felett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan kengurut, amibe 9 kg-nál nagyobb babát is bele lehet tenni, és nem csak háton hordozva?

Kendőt, mei-tait és társait nem szeretnék használni, légyszi csak kengurut ajánljatok.

Köszi előre is!



#kenguru #hordozás #9 kg felett
2013. febr. 2. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért nem szeretnél?
2013. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ssc is ugyanolyan jóformán mint a kenguru, nem kell kötözgetni.
2013. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

csatos hordozó? ssc néven is ismert...



Valójában elöl hordozni 9 kilós babával nagyon megterhelő a szrvezetednek, a te gerincedre és gátizmaidra tekintettel kell lenned, nehogy a későbbiekben ebből gondod legyen! Ha háton nem szeretnék hordozni, akkor is van hasonló megoldás, Scootababy csípőnhordozó a neve.

2013. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ok, akkor kifejtem részletesebben.

Mozgássérült vagyok, vagyis kerekesszékes.

Úgy szoktunk sétálni a babámmal, hogy én ülök a székben, ő pedig rajtam a kenguruban. Azért nem megterhelő így az elöl hordozás, mert tulajdonképpen ilyenkor az ölemben ül, nem pedig lóg rajtam, a kenguru csak segít tartani, igazából az ebben az esetben csak egy biztonsági felszerelés.

Ezért nem jön szóba a háton hordozás.

2013. febr. 2. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


ezt 12 kg-ig írja. Nekünk is olyan van, amire 12 kg van írva, 14 hós lányom még csak 9 kg, így nem tudom később bele férne e, viszont télen a sok ruha miatt necces lehet.

2013. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mondjuk az is kérdés, mennyi idős a gyerkőc.
2013. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi.

11 hónapos.

Még csak 8,2 kg, jelenleg egy Chicco go kengurunk van, még éppenhogy jó, de lassan kinövi.

2013. febr. 2. 19:37
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Értem. Én ajánlottam az SSC-t és most is azt teszem, ha nem haragszol, ugyanis egyrészt a baba csípőfejlődsének az a tértdhajlattól-hjlatig alátámasztás a legoptimálisabb, amire a kenguru nem alkalmas, másrészt, ha nagyobb terpeszben van rajtad a baba, akkor a lábai is olyan helyzetbe kerülnek, ami neked talán kényelmesebb - a kerekesszék két belső oldalához közelebb. Ráadásul 18-20 kilóig ajánlják őket.


Ergo csatos hordozót vaterán már egész olcsón be lehet szerezni, árban nincs sok különbség a kenguruhoz képet.

2013. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is.

Az SSC-t lehet kifordítva is használni? Mert befelé fordítva már nem működik a hordozás az ülő pozíció miatt (nem fér el a lába).

2013. febr. 2. 20:03
 10/13 frászkarikaborsó ***** válasza:
szerintem is inkább csatos hordozót vegyél, ki lehet fogni jókat, én most vettem egy Tündérputtonyt a vaterán 6ezerért.
2013. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!